Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

siwonka

ahoj anička :) ja som tu a len čítam nechce sa mi písať :D.. s dietou pokračujem už to na mne vidno :) sa tešim.. a na ovocny deň si dávam napr. kyslu kapustu ta je fajn :) alebo si sprav len taku zeleninovu polievočku.. ja si nastruham na struhaku stymi vacsimi očkami mrkvu, petrzlen a taku tu gulatu korenovu zeleninu neviem si teraz spomenut na nazov :D.. troška podusim zalejem vodou a mam :) a je to syte..aj ked som si ju uz dlho nevarila...
dnes mam na obed a večeru šošovicovu polievku..

Anička

Ahojte,je tu veľmi ticho, či ste zmenili diety? Alebo skončili? Aj ja mám vlny pozítivne aj iné, ale s dietou nekončím,lebo táto90d.d. sa mi zdá zo všetkých najnormálnejšia.Dnes mám ovocný deň-poraďte niejake nové recepty.Chudnem bez knihy,ale asi si ju pre inšpiráciu kúpim,nejde mi to stiahnuť.Píšte a vydržte už sa jar blíži a telo je ľahšie.Vydržte!!!

Anička

Ahojte,druhý vodný deň bol pre mňa zase ťažký,voda ma dráždi na kašeľ.Ale už celkovo som s váhou spokojná,hoci robím prehrešky,dnes mám ovocný deň,tiež som si na obed prilepšila a prestávam mať pevnú vôľu,hoci chuť chudnúť ďalej mám.Poraďte prosím čo v tom treťom mesiaci diety zmeniť alebo pridať. Som si vedomá že s prehreškami aj váha stojí,preto prísne dodržiavať dietu treba, ale čo keď.......?Aj tak len tejto 90 d.d. vďačím za 8 kg dole.Vydržte!!!

lejja

Ahojte,tak ja mam dnes vitaminy a na obed som si uvarila zeleninovu polievku.Nevydrzim cely den len na ovoci.Potom mi je strasne sladko.

alise

Ahoj žienky, no ja mam dnes bielkovinový, tak som si varila zeleninu s kuracimi prsiami, tak sa tesim mnam... inak uhľohydrátový, ten mam aj ja najradsej, sice pizza az tak nie, ale zato na cestovinách si inak pochutim... A 3 kila za 10 dni, tak to je fakt skvele, no ja aj ked dodrzujem vsetko presne by sa to nepodarilo, ale zase mozno po dlhsom case pojde rychlesie dole:) dnes mam 17ty deň, tak ešte vydržať 12 a dufam, že sa budem aj tesit z kil dole... priatel mi skryl vahu, tak sa necham prekvapit :)

alore

ahoj lejja :) jaaaj baby dnes sa tak tesim na obedik bude pizza a vecer nieco sladke mnamky jaby som aj castejsie prijala uhlohydratovy den :)

lejja

Ahojte,Alore to je uzasne za 10 dni 3 kila.Dnes mam sacharidy a obedovala som az o 15hod.Co si myslite mozem si dat vecer este nieco sladke,alebo uz nie?

alore

ahojte baby ja tuto dietku drzim uz 2 krat mam 10 den a dole mam 3 kila :) ale idem podla 2 knihy tej zelenej predtym som sla podla 1tky modrej

alise

No ja musím skonštatovať, že som síce len na 16tom dni, ale moje trávenie sa zlepsilo, nenafukuje ma a proste cítim sa omnoho lepšie. Nech si každý vraví čo chce, ma táto 90tka nieco do seba. Aspoň nejaky ten stravovaci režim som si nasla :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk