Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

alise to cvicenie je asi problem vacsiny.ja tiez len doma,ale chcem sa ist popozerat do fitka,ci niekde necvicia na fit loptach.A ta rotana neni zly napad v praci.

alise

ahoj dievčatá, ja dnes začinam treti tyzden a zatial to zvladam bez prehreskov... ci som schudla? No snad už aj ano, ale vazim az na vodnom...no ja tiež občas hľadám výhovorky, prečo nejdem cvičiť. U nás je posilka zadarmo a cviči sa tu aerobick a mame moznost ist aj na zumbu, len obcas mi chyba ten cas- ale to bez vyhovorky. Uplne zboznujem pocit po aerobicku, som vzdy taka nazhavena, že by som si sla aj zabehat este... len najhorsie je vobec sa tam dostat...napr. týžden pred som bola chora a teraz mam zas problem sa tam vybrat. Tak aspon na rotopede doma par minut ... a mam doma funky hulu a hulahop, len mam z toho modriny na bokoch, tak to musim obmedzovat. Mne je zle, že cely den presedim, asi by som si mala aspon nejaku rotanu doniest do prace a zavse si zakrutit bokmi :)

Helus

lejja ja chodim plavat,a cvicim doma na fit lopte,mam problem s kolenom,tak nechodim do posilky,a veceriam odkolo 18,podla toho ci som v praci,alebo doma.

lejja

Helus ja som z druheho konca Slovenska.BJ.Cvicila som predtym,ale teraz sa mi vobec nechce.Este aj rotoped som pozicala susedom tak mam "vyhovorku",ze ne mam nacom.Ty ako cvicis?O ktorej vecerias?

lejja

Ahojte kocky,neviem ci si este na mna pamätate.Drzala som dietu s vami,ale od zaciatku februara som prestala.Dnes som zacala znova tak mi drzte palce nech to vydrzim a neskoncim prilis skoro.Piste ako to ide vam nech ma aspon vy motivujete.

shiningivy

Ahojte!
Aj ja sa k Vam pripajam. Dnes je moj 7 den, uhlohydraty/ a potrebujem sa s niekym porozpravat o tom. Mne velmi lahko zmizne motivacia a slaba som na sladke a som proste velki hedonista. No svojim uvazovanim som prisla do uzaveru, ze si nesmiem dovolit aby ten hedonista vo mne bol vacsi od sameho zivota. Takze, idem prekonat aj seba, aj konecne dat dolu vela vela veeeeela kil! :))
Do dnes som vsetky dni pekne zvladla a verit chcem ze tak budem aj pokracovat. No co sa tyka tej strave, ze dnes sa jedia bielkoviny, zajtra skroby, potom uhlohydraty, vitaminy ... znamena to ze podla mojho lekara,nutricionista, zaludok lahsie stravi jednotvarnu stravu v jednom dni ako namiesane vsetky styry typy potravin dospolu. Tym padom si metabolizmus konecne pravidelne a bez potazkosti vykonava svoju ulohu. A povedzte mi uprimne, ci necitite chut si rano zabehat alebo zacvicit ked si vypijete pohar vody s citronom? Ja by som asi vylietla! :))) Drzim Vam vsetkym palce a drzte aj vy mne!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk