Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

hankapt

mne sa dari, ja mam taktiez skusky, no drzim sa, mam motivaciu-ples :) ale taktiez mi tie ksusky lezu na nervy, lebo tiez yb som najradsej iab tlacial do seba hocico, no dolavam...dnes mam ovovcny den..

Anička

Ahojte.Majka-najprv skúšky až potom dieta.Stres sa niekedy bez sladkosti nezvláda.Drž sa. Mne sa to tiež nie ľahko zvláda,už zase s prehreškami.Ale ten výsledok potom v marci teší-už som to zažila.Váha stála,alebo málinko kolísala,ale už sa pohybom pohla-2kg.A to ma motivuje pokračovať.Vydržte!

majka_21

Mam momentalne moc kopmlikovane obdobie - sem tam zjem aj nieco viac. Snazim sa nekombinovat potraviny nejak moc zle, ale ked som hladna, unavena... Chcela by som, aby som uz mala po skuskach a potom zacnem fakt seriozne. Buduci tyzden sa chystam na plavaren. Dovtedy nie je sanca. Ako sa dari inak Anicka a hankapt?

Anička

Macca,áno už som článok prečítala a veľmi sa mi páči.Súhlasím s ním od slova do slova.Mne 90dd veľmi veľmi vyhovuje,preto že je dlhá,postupná aj maškrtná,aj atď....Dnes som mala krásny deň na bežkách.Vydržte...

Anička

Alexius dal príspevok vymazať-to na vysvetlenie pripomienky k nemu.Ako sa držíte, zvládame dietu hravo,váha sa už hýbe smerom dole.Alebo ste už všetky schudli,je tu ticho.

Anička

darkdark,díky za povzbudenie.Práve ma vnútorný čertík vo vedomí nahováral na prehrešok,prehral,Tvoj príspevok mi pomohol.Aj ja nechcem veľa,ale asi to bude tiež ťažšie.Toto obdobie je na to ako stvorené,keď sa na jar ukažeme štíhle.Tak do toho.Dík

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk