Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

Dievcata vidim,ze sa vam dari,a podporujete sa tymito pismenkani na fore.ja som vzdy tiez pribrala po dietach,len chyba bola,ze som sa vzdy vratila k predchadzajucemu stravovaniu,a kolotoc bol isty.drzim vam palceky,nech je tych schudnutych kil co najviac.

Anička

Presne tak.Nesedieť pri počitači,ale sa hýbať.Aj ja som pribrala zo sedenia pri počitači,preto teraz s 90 d.d. sledujem príjem a výdaj a pomohlo mi to.Dobre sa cítim,som vďačná tomuto fóru ktoré ma naštartovalo.Som najväčší maškrtník na svete a to,že zvládam to obmedzenie vďačim tejto diete.Sacharidový deň mám rada-dnes.Držte sa a vydržte!!!

alise

Myslim, si, že každý kto sa pusti do 90 dni , ako správne napisala LusiaLusia - zdravej stravy, ma už isté skúsenosti schudnúť za sebou. Ja som vyskusala neuveritelne množstvo diet a "trapeni". Samozrejme Jojo efekt hned posobil. Ked som skoncila prvy pokus s 90 dnovkou, Jojo efekt sa prejavil postupne, ale bola to moja chyba... aj ked som sa stravovala v podstate zdravo a davala si pozor, ratala kalorie a pod., žiadny stravovaci režim som nemala, prestala som cvicit, lebo som nemala cas... tu si davam pozor aspon to, co, kedy zjem a povzbudzuje ma to aj najst si aspon tu pol-hodinku na cvicenie... a ze dieta? Ani nahodou!!! ak varím podla knihy, nie som, hlavne pri bielkovinovom dni, schopna zjest ani vsetku porciu... Takže hladovanie? Žiadne...A navyse si obcas pochutnam na jedlach aj s priateľom :) Ked mam chut na sladke, tesim sa, že o 2-3 dni si budem moct na niecom pochutnat :) a to mi stačí...

lusialusia

90 dnova dieta nie je o tom ze nemozes jest nic. Tato dieta je velmi vhodna neobedzuje a mozes pocas nej jest vsetko co je zdrave akurat je urcene v akom poradi. Ja by som ju ani nenazvala dietou len zdravou stravou a chudne sa tymto sposobom jedla hlavne kvoli tomu ze je to jedlo rozdelene podla toho co moze oraganizmus spotrebovat. Takze mile oponentky tejto zdravej stravy najprv si precitat a informovat sa a tak kitizovat.

Mila slecna ja som vyskusala tuto dietu je velmi dobra a efektivna no neslubuj si ze staci na to 90 dni ak si chces udrzat to co si zdohdila musis v tejto zdravej strave pokracovat aj po 90 dnoch. Samozrejme nezabudaj na pohyb lebo polovica uspechu je v pohybe. Nemusis chodt do fitka a mucit sa cinkami alebo na beziacom pase, staci ak vyberies sa vecer s priatelom, manzelom, sestrou, kamaratkou alebo sama s mp3 prehravacom na hodinovu prechadzku kazdy vecer alebo poobede a zarucujem ze sa ti nejake to kilo podary zhodit bez problemov. NO taktiez nezabudni pri kazdom spotre sa vylucuje hormon stastia takze nesediet za pocitacom ale utakaj do prirody :-)

Misinn

ahojte dievcata, tuto dietu som drzala uz dva krat, pekne isli kg dolu, no bohuzial jojo efekt ma neminul :(
ak vam mozem poradit drzte sa podla knihy :
Teraz to zíde od dr. Bukovskeho :))

Helus

Ahoj alise drzim ti palceky,aby si to vydrzala,a kilecka isli dole.Aj u mna je to podobne,priatel mi drzi palceky,aby som zhodila kila navyse.My to dokazeme,a budu z nas kocky.

alise

Ahoj žienky, už dlhšie sledujem toto fórum a aj na základe neho som úplne odhodlaná a zaťatá do 90 dňovej diéty. Nie je pre mňa nová, už pred dvomi rokmi sa mi s ňou podarilo za nejakych 70 dni schudnut asi 8-9 kil. Potom som s tým prestala, nakolko sa mi naskytla možnosť chodit na obedy...sestra ide mat svadbu, tak to je dalsia motivacia preco schudnut a priatel ma v tom podporuje, aj ked on ma opacny problem, potreboval by pribrat a nedari sa, no co už...
Som na 10. dni a zatial bez prehresku. Nevazim sa, to bude pre mna prekvapenie na 1. vodnom dni. Snazim sa aj cvicit, ked je cas, tak som zvedava na efekt. Velmi mi pomaha, ked citam vase prispevky a tesim sa na dalsie.. dufam, že aj tie moje budu len o uspechu ...

siwonka

super lutska, 6kg je pekne :) a hlavne pochvala od iných poteší, ked si to všimnú :))..

ja mam dnes 1x vodný deň.. dúfam ze to zmaknem lebo v robote by som vzdy daco jedla :D

Lutska

Ahojte baby. Tiez chcem len povedat aby ste sa nedali odradit uz ked ste sa na to dali. :-) Je samozrejme, ze ked skoncim s dietkou tak si budem davat pozor co papam, ved je to drina zbavit si tych kil. :-)
Ja mam dnes 34ty den, 6 kil dolu, vsetci mi tvrdia ze to nam ne poriadne vidno, tak ma to velmi povzbudzuje. :-) Po vodnom dni mi vaha stoji...ale nevadi, ono sa to pohne zasa smerom dolu.
Tak sa drzte a ako to uz niekto predo mnou napisal, je dobre ze hladame sposoby ako schudnut a nie dovody preco sa to neda!!!

Anička

Laura-zalez...!Tu nikto do ničoho nikoho nenúti.Díky Vám babulienky a Vašej podpore môj plán schudnúť 8 kg je pri konci,ale samozrejme zdravý rozum vie,že treba pokračovať a zvykať si na zdravý životný štýl s pohybom.Neverila som že,to v živote dokážem-obmedzíť sladkosti-ale táto moja prvá dieta ma presvedčila,že všetko sa dá,ale s podporou okolia a fóra.Ešte raz ďakujem a píšte,pomáha to tým čo chcú nie tým čo ryjú.Dnes mám ovocný deň.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk