Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

siwonka

no čo baby :) ako sa dnes máte?:).. ja mam dnes škroby.. tak som si uvarila cesnakovu polievočku + zemiačiky + mrkva :)) mnam..

a na utorok som sa objednala do fitka na tae bo :D..doma ma už cvičiť nebaví a takto to snad bude vacsia sranda :)).. dufam, že tam nebudem jediná začiatočníčka :))

hillary

presne preto ze som odporca diet sem neprispievam drzim vam palce aby ste schudli ale laura ma pravdu staci si pozriet temu nefungujuca 90 dnova dieta a je tam mrte bab co schudli desat, patnast kilo a nabrali naspat este aj o niake to kilecko viac, baby ak ste este nezacali skuste pozriet stranku chudnutie-ako.sk podla mna najlepsia stranka na zhodenie kileciek kazdopadne nech sa rozhodnete pre sposob zhadzovania akykolvek drzim vam vemli palce, leto sa blizi tak prec s faldikmmi :D

juliska3

pozeram, ze je tu nejak rusno... chcela by som len dodat, ze by som to nenazvala dietou, kedze to nie je o tryzneni a hladovani. je to o zdravsom stravovani, nauci varit zdravsie a oducit od zlych stravovacich navykov. pointa je len ta, ze sa clovek viac kontroluje. je uz len na kazdej z nas, ci v tomto sposobe zivota budeme pokracovat aj po 180 dnoch... ak nie, samozrejme je kazdemu jasne, ako to dopadne.

siwonka

načo ti budeme argumentovať?
sme si vybrali túto voľbu, tak to tam budeme robiť nadalej :) nechaj to na nás.. nie sme malé deti..
maj sa...

lotta

Ja potrebujem na začiatok nejaky režim,čo mi tato dieta dava a keď ju skončím,potom sa budem riadiť tým tvojim Laura!!!

lotta

Keď chce niekto schudnúť,môj názor je že 70% je to o strave a zbytok je ten pohyb.
A že nežrať,veď jesť sa musí a či nie?
Baby nedajte sa odradiť!!!

siwonka

a čo tebe bráni zaloziť si svoju tému: Jeme 5x denne málo a beháme?? :)..

a nás nechať si robiť čo sa nam zachce?:)

Laura22

Ja len poslednu vec,ale myslim ju vazne,aby som Vas teda pochopila.Co Vam brani v tom,aby ste namiesto drzania vodnych a neviem akych dnov jedli normalne mensie porcie 4 alebo 5 x za den,vynechali sladke,vyprazane,mastne,pili cajiky a vodu aspon 2 litre denne a 4 x do tyzdna si zabehli pol hodinku na cerstvom vzduchu?

lotta

Tak sa všetky podporujme a vzájomne tešme z každého svojho kilečka ale aj z odbudnutého kilečka spoluchudnúcej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk