Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

simonaxxx

je jasné že keď skončíš s dietou tak sa musíš držať na uzde, ale ta dieta ťa naučí lepšie sa stravovať, tak by to nemal byť až taký problém, samozrejme ak sme sa tou dietou netýrali a teraz sme už radi že sa môžme napráskať, čo je najväčší omyl:)
A ešte sa chcem spýtať, či si môžem čaj sladiť medom?

siwonka

no tak ja si ju vydržím 90dní, potom čo je tych dalších 90dní aby sa to nenabralo späť..budem si pekne hopkať nadalej, budem jesť menšie porcie a nebudem ZRAT ako si to nazvala ty..

Laura22

Moja mila,ja nemudrujem, je to overeny fakt.Kolko mas rokov?Ja som si uz diet oddrzala,a ano,s 90 dnovkou schudnes ale potom ked ju skoncis a zacnes sa stravovat NORMALNE,tak sem napis,kolko si pribrala naspat.

Neexistuje,ze natrvalo schudnes,ak sa nehybes.

Ja som schudla natrvalo schudla 15 kil,5 kil sa mi vratilo naspat,ale to koli tomu,ze som prestala cvicit a zacala sa prepchavat po veceroch.

Laura22

Ziadne tieto diety vam nepomozu.Ak chcete schudnut,zaklad je NEZRAT a HYBAT SA.Ziadne delenie stravy a podobne hluposti.Naco,ked po diete sa opat prestanete kontrolovat a zosrotujete chladnicku?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk