Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

simonaxxx

Presne tak, od dnes :) dufam že to dotiahnem dokonca... ale zo začiatku nebudem striktne všetko dodržiavať, najprv sa musím pomaly do toho dostať lebo potom ma to odradí a vykašlem sa na cele chudnutie.

simonaxxx

Tak takto :D ja som si myslela že to len na deň :D no tak ale hádam sa nič také zlé nestane keď si dáš menšiu pauzu a budeš si trochu dávať pozor čo dáš do pusy:) ja mam 18 :)

siwonka

ved dúfam, že vymyslím..lenže tam budeme od štvrtka do nedele :) a to ideme s priatelovej práce..tam to oni nejak vybavujú tak neviem či nebudeme mať pripravene všetci rovnaké papanie :))..

ja boardujem len druhy rok :) tento som ešte ani nebola, takze snad to dobre dopadne :D
mam 22r. a ty?

juliska3

tiez by som chcela nejakych 10 kg dat dole. pred par rokmi sa mi s delenou stravou podarilo 8 kg, ale teraz chcem skusit nieco ine. len som trocha na pochybach, kedze dnes je 15. den a ja zatial iba 2,5 kg. je pravda, ze este musim zintenzivnit cvicenie, no dufam, ze sa to nezastavi... mam teraz 64 a ideal by pre mna bol 55. snazim sa zlozenie jedal poctivo dodrziavat, tak snad...;)@siwonka:aj ja radim neporusit, na lyzovacke som minule mala bananiky a cajik a dalo sa. ak by si chcela masko, pocas delenej stravy, daj si do malej dozy par platkov sunky a k tomu napr. paradajku.

simonaxxx

podla mňa by si to zvládla aj popri tej lyžovačke, veď budeš mat bielkovinový deň, tak hádam dačo vymyslíš. Inak aj ja snowboardujem ;) môžem sa spýtať koľko máš rokov?

siwonka

ja mám v pláne dať dole tiež ešte tak 10kilo :) ale neponahlam sa tak idem nato pekne pomaličky nech sa mi to nevráti späť :))..
mna v pondelok čaká 1 vodný deň, vôbec sa neteším.. potom vo štvrtok ideme na lyžovačku..takže tam pravdepodobne poruším dietu, lebo nič ine mi neostáva..neviem akou formou to tam bude so stravovaním... ale aspon si poriadne zašportujem a budem mať fit riťku na snowboarde :D

lotta

Juliska3 ďakujem, podľa mňa je to dobrá dieta len treba vydžať a nevzdať to pri prvom prehrešku a pokračovať ďalej a v lete budeme ,,že aké kočeny,,

simonaxxx

ďakujem za odpoveď :) koľko kíl chcete schudnúť baby? ja budem rada keď dám dole 10 kg a nevrátia sa mi späť :) držím Vám palce a obdivujem tie čo majú pevnú vôľu a čo to už zhodili :) držte sa

juliska3

caute, ja tiez kombinujem:) @Sylvia77:gratulujem k vodnemu dnu, mna caka o 2 tyzdne, no mam trocha obavy aj ked verim, ze to zvladnem. @lotta: velmi pekne si zhodila, si mojou motivaciou, pohana ma to, ze to ozaj funguje. ;)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk