Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

simonaxxx

čaute baby, rozhodla som sa vyskúšať túto Vašu 90 dňovku:) a hneď mam jednu otázočku, či môžem kombinovať to ovocie na raňajky, napr. jablko + pomaranč ?

lotta

Ahojte,tak ja mám už polovicu 90DD úspešne za sebou a musím sa pochvaliť 8 kg dolu,myslím,že lepšiu dietu som ani nemohla držať,ten spôsob stravovania mi vyhovuje len ešte prísť na to ako sa konečne začať hýbať,čiže cvičiť aby sa to telo aj spevnilo...
Prajem všetkým babam,ktoré sa rozhodli s touto dietou zhodiť aby vydržali,určite sa to oplatí a keď sa aj niečo poruší nevadí treba ísť ďalej,ja tiež niečo nedodržím keď mám strašnú chuť tak si dám,ale nie vo veľkom,treba mať mieru.
Po 1 vodnom dni mi váha dlho ale dlho stála,netreba to vzdať a dnes keď som sa ráno odvážila a na váhe 55,6 kg tak viem,
že keď aj s prehreškami ale malými,tak do konca vydržím ....

Ahojte,držte sa a hlavne viac píšte !!!!

juliska3

Caute baby, ja som tiez zacala s 90-dnovkou, velmi rad sa pridal aj muzicek. Drzi nas to uz 13 dni. Ranajky dodrzime stale len ovocie, niekedy detska jablkova vyziva. Pripada nam to ako velmi zdravy styl stravovania, skusame nove recepty. Som rada najma kvoli tomu,ze sa citime menej unaveni, tak dufam, ze nam to vydrzi co najdlhsie. Dlhe vecery zabijame na stavbe, aby sme nemysleli na jedlo. Najtazsi je vitaminovy den, vcera nam pomohla zeleninova polievocka:). Drzim prsty vsetkym, co hladaju sposoby, nie dovody;D

siwonka

ja ho ešte nemam za sebou.. ale asi je najdolezitejšie sa nejako zamestnať a nenudiť sa..a hlavne nemyslieť nato.. niečo robiť a dúfať že čim skôr bude večer :D

Lutska

Silvia, hlavne na to nemysli a zamestnaj sa nejako. Ja som vypadla s malym o 9tej rano a vratili sme sa o 4tej poobede. potom uz len par hodin a spat. Rano ta caka odmena. :-) A stoji to za to. Vydrz.

Lutska

Ahojte. Prvy vodny den je za mnou. Zvladla som ho....ale kedze bol ten Valentin tak som si dala pohar sampanskeho na zaver dna. :-) Musim ale povedat ze tato dietka funguje, lebo som dala dole vyse 6 kil. Juj, ako sa tesim. A v pase -7cm, stehno -4cm :-) Ake kraaasne rano! A neviem sa dockat dnesneho jablcka a pomaranca na ranajky a maskoooooooo na obed. :-)
Drzte sa vsetky a havne vydrzte, stoji to za to!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk