Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

siwonka

tak 3tyzdne za mnou..a musim povedať, že vôbec nehladujem...je mi fajn :)).. 4kilečka su dole..a ide sa dalej:))
dnes si dam ale šampanske kedze je ten valentín ;))

Anička

Ahojte,škoda,že to slniečko nesvieti každý deň,dnešné ráno vôbec nie je motivácia na chudnutie,ale ráno voda,jablčko káva ma k tomu navodia.Waleri pokračuj, stojí to za to.Tie prehrešky telo znesie a jar privítame štíhlejšie s optimizmom.Myslela som ,že sa pneumatiky nezbavím,ale ide to,len vydržať.Dnes sa ani nevážim-mám ovocný deň,vydržte!!!!!!!!!!!

solate

Ahoj baby, áno, naozaj som schudla 6 kg, čo je podľa mňa na 29 dní tak akurát :D. Už len vydržať tých ďalších 61 dní :DDDD. Všetkým nám držím palce, aby sme to zvládli a do jarných dní vybehli bez zimných kabátov a bez nadbytočných tukových zásob :DDD.

siwonka

super gratulujem.. ja sa netešim na vodny den :) ten ma o 10dni..

zatial mam dole 4kilečka tak sa tešim :) aj ked to nejak extra nevidim..zajtra sa pomeriam, som zvedava :)

waleri

Krasne vysledky,moc blahozelam.Ja som zacala este raz a beriem januar ako pripravu a slniecko mam ako motivaciu.Som v inej pohode a to je super,vazit sa budem az v marci po vodnom dni.
Este raz prajem vela sil a nadalej spravnu motivaciu.
pa

solate

Ahoj baby, tak prvý vodový deň mám ÚSPEŠNE za sebou :D. Dnes ráno som sa vážila, merala a jupíííííí, mám o 6 kg menej ako na začiatku diéty :D, -5 cm boky, -10 cm pás :DDDD, dnes pokračujem... bielkoviny :D. Držím nám všetkým palce :D

Anička

Všetky odhodlané chudnúť pozdravujem.Je lepšie,keď to ide pomaly dole ako rýchlo,lebo je fakt aj následok diety ako píše Olena.Cítim sa lepšie,keď hodnotím čas od Nového roka ,že 6kg je dole.Teraz váha stojí,ale pokračujem v diete aj s malými prehreškami.Držte sa a píšte,mne toto fórum pomohlo sa naštartovať.Dík

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk