Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

katkakacka

simonka dakujem veľmi pekne....skúsime a uvidíme.....tiež ako každá z nás ked je doma bez práce tak večne rije v chladničke....teraz som začala chodiť do práce a už cítim na sebe že kilečká idu dole...tak dáme k tomu aj túto diétu

siwonka

zaciatok je najhorsi :) ale ked si uvedomis v hlave, ako si ty sama povedala.. tak to bude hracka :))..drzim palce :) mna uz tiez nebavi sa pozerat na tie moje suncicky :)

waleri

siwonka super,pekny vysledok,len tak dalej.Vcerajsie slnecne pocasie ma inspirovalo skusit to este raz,ved hroza chodit bez kabata,alebo niecoho ,pod cim sa pneumatiky schovaju,teraz,ale este do aprila,alebo maja sa to vsetko da napravit.Je to asi jediny sposob,ako sa tych kg zbavit a nehladovat,treba chudnut v hlave,to neviem,ale skusim sa presvedcit este raz,ze sa to da.
Vsetkym Vam drzim palceky a vela sil.
Zdravim.

Džana

ahojte holky. už som tu straašne dlho nebola. Ja som držala túto diétu, vlastne aj teraz ju akože držím. Pred vianocami som si dala pauzu a odvtedy sa mi nedarí naskočiť späť na 90-dňovku :( Vydržím 2dni a hotovo.. :( Potrebovala by som dať dole cca 5kg, ale ak sa náhodou podarí viac, určite sa nebudem hnevať :)
Tak som sa teda rozhodla pridať sa k vám a začať bojovať od začiatku - hneď od zajtra!! Tak mi držte palce, a budeme bojovať spolu! :)) Teším sa! Držte sa aj vy :))

Solate

Ahoj baby, píšem sem úplne prvýkrát, ale fórum venované 90dňovke, sledujem pravidelne. Mne trvalo presne 2 roky, kým sa pre diétu rozhodla... Dnes som na 27 dni /zatiaľ bez prehreškov/ a dala som dolu 4,5 kg. Ako to tu tak čítam, tak je to v porovnaní s niektorými málo... ale nevzdávam to, rozhodla som sa vydržať do konca :D. V utorok ma čaká prvý vodový deň, dúfam, že ho zvládnem :D. Držím nám všetkým päste... jar sa blíži, tak nech sme kočky :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk