Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

olena

AHOJTE VSETKY BABENKY,ja som tuto dietu podstupils minuli rok od 1.4 do konca septembra.zacinala som s 82kilami a skoncila na 60.tak dole sa dalo 22 kil.je to fantasticky pocit, ale od vtedy mi pribudli 2 kila.co nie je este vela ale uz to idem dat dole.ja som schudla prvy mesiac 7 kil.co moc..dalsi mesiac islo menej a menej...ono to zalezi kolko mate kil navyse od vasej normi aku by ste mali mat na svoj vek a vysku.dam dobru radu kazdemu.ja cca v auguste zacala stracat vlasy a to postupne stunovalo.navstivila som lekara a urobil mi krvne testy.vysledky boli v poriadku.pytal sa ci som mala nejake stresy alebo probllemi nejake,ale ja ziadne.nakoniec ma napadlo mu povedat ci to nie je z diety.a zistilo sa ze ano.som stratila strasne vela kil a za kratky cas.preto je dobre zistit aka je moja primerna vaha a neprehanat to..aj ked ja som sa dostala do mojej priemernej vahy,ale u mna to bolo s mnozstva kil.teraz uz nemam dlhe vlasy ale kratke a jem neustale vitaminy.vlasy mi prestali padat presne po pol roku.teraz prave zacinaju rast nove.tak sa drzte baby a bacha na tuto dietu a jej negativa!!!!

siwonka

tak už je to tyzden :) a ja som dala dole len jedno kilo :D a mam pocit ze ani to nie..strašne pomaličky to ide podla mna :) ale teda aspon nehladujem.. na lavej nohe mam uz tri dni svalovicu a nechce to prestať :)

vydržím, vydržím..mam dobru motivaciu :)

businka

Ahojte. Veľmi by ste mi pomohli, keby ste mi vyplnili moj dotaznik. Tyka sa poruch prijmu potravy a je anonymny. Vysledky budu pouzite v mojej diplomovej praci.

www.loviskova.dotaznicek.sk

Vopred velmi pekne dakujem :-)

waleri

vsetkoooooooo som pokazila,ani ovocny ani vodu,nezvladam,tak neviem ako a co s tym,je tu nejak mlkvo a rozmyslam ,ako dalej na tie hnusne kg.
Vam vsetkym,ktorym sa dari drzim palceky a prajem vela sil,ktore mna opustili a som z toho nervozna.
Tak sa pekne drzte a piste.
pa

Lutska

Tak ako vam to ide baby? Ja sa stale drzim aj ked vcera som mala pohar bieleho vina. :-( Ale dala som si extra 20 minut yogy naviac. :-)
Dnes mam 12ty den a 3 kila dole. Motivuje ma to, ze uz nosim rifle ktore ma velmi tlacili (zapla som ich s tazkostami) a teraz su perfektne pohodlne. :-)
Dnes hura na ovocie!!!

lejja

Ahojte tak ja mam dnes bielkoviny,ktore mam najradsej.Bubblinka niekedy sa ozvy ako ti ide chudnutie.Vyzera to na tej stranke celkom zaujimavo tak skus a uvidis.Drzim palce.

bubblinka

ahoj baby, koncim ! mozno to bude vyzerat akoze som sa vzdala ale objavila som stranku chudnutie-ako a myslim ze takto sa mi to podari lepsie a nebudem ani hladna..no vam drzim palce pa zienky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk