Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Emmkaa

Lutska: no asi to bude tym ze veceram niekedy aj o siedmej.. :-( musim to rychlo zmenit! dnes uz po 17.00 nezjem ani omrvinku! skusim to. nie jedla nemiesam,dni dodrzujem ako mam, len nevychadza mi pravidelne jest,niekedy mam aj 4 hodky prestavku medzi jedlami..preto ta neskora vecera.a co sa tyka porcii, hm.. no niekedy zjem toho viac,ale na veceru len polovica.. a ovocie papam len max.2 kusy na ranajky..

siwonka

tak aj ja dnes ovocny den :) som si do obedarika nalozila ovocie do prace a do školy :))..mnamka..

a dnes idem pozret osobnú váhu do tesca a snád aj kupim, nech viem na čom som ;)

bubblinka

Ahojte tak treti den pomaly za mnou no dnes rano som nevydrzala a odvazila som sa a dost ma zarazilo ze som mala o 1.5kila menej no neviem asi len voda isla dole :) zajtra vitaminy uz sa tesim neviem ale tento den sa mi najviac paci :D dnes som mala UH ale aj tak som si dala veceru polku z obeda neviem akosi som sa bala ze by som sa potom rozjedla keby som si dala sladke ale cokoladkabola :D tak sa drzte co jedavate na vitaminy ci len ovocie? alebo si ho zapekate ?

Lutska

Emmkaa...ja nic nejem uz po 17:00. Ked som hladna pijem vodu, alebo si dam ciernu kavu (cierna kava je dobra na chudnutie, pomaha spalovat tuky) a idem spat skor ak to uz neviem vydrzat. Inac neviem....ake jedavas porcie? Robis presne to co je napisane v knihe? (rano pohar vody s octom a len napr 2 kusy ovocia, dodrzujes prestavky medzi jedlami.....nemiesas potraviny....)?

Emmkaa

cauko ja uz som zufala... :-( na mna ta dieta asi nezabera.. dnes ma 16 den a som schudla len 2 kila,aj som sa merala a nic.. ako priznam sa ze sem tam zhresim,a dam si mlieko do kavy, bez neho to proste nejde.chodim cvicit 3 krat do tyzdna..Po 20:00 uz nic nepapam... kde je problem? :-( mate niekto podobnu skusenost?

lejja

Ahojte tak ja dnesne vitaminy uz dufam nepokazim a zuajtra tie co mate bielkoviny co si pripravite?Ja necvicim vobec,neviem sa prinutit asi preto mi to chudnutie ide velmi pomaly.

Lutska

Vdaka, ja sa snazim neprehanat. :-) Zatial varim podla knizky a celkom mi to chuti. Cvicim vacsinou hodinku denne, niekedy vynecham. :-)
Zajtra mam uhlohydraty....rozmyslam ze vynecham kus torty a dam si namiesto toho pohar vina....co vy na to? Bude to velke porusenie?

lalida

Ahoj!! Tak sem s tym linkom :)
Ja som pokazila co som mohla, unavila som sa az tak, ze mi tiekly slzy a tak sa znova vraciam, ale pomaly. Dnes alebo zajtra by som uz chcela ist cvicit. Inak medzi nami dievcata, neprehanajte to, viem o com hovorim.
A uz mam kilo hore :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk