Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Lutska

Cvicenie urcite patri k tomu. Ja si tiez zacvicim skoro kazdy den. A ozaj sa citim lepsie. A ja mam ten isty liek proti vecernemu hladu.....spanok. :-) Pomaha. :-)Tak drzim palce, nech nam to rychlo spaluje a nech nie sme hladne. :-)

siwonka

gratulujem lutska :)

ja som vcera mala take to obyčajné rizoto, ale vobec mi to nechutilo..takze som na obed spapala len par lyzic a na večeru ešte menej :D ale zapijala som to vodou..takze ma chytil hlad az vecer tak som šla spať radšej :))..

dnes bude pizza a tortička :) mnam..

som si stiahla cvicenia podla Jillian Micheals a musim povedať, že mi to dodalo kondičku..v nedelu som vzdychala ako prasiatko ale včera to uz bolo omnoho lepšie :) a ma to začalo aj baviť...

Lutska

Dobre ranko vsetkym. :-) Ja sa musim pochvalit. :-) Dnes rano som sa odvazila (viem ze by som nemala kazdy ked ale ja proste musim) A som o 3 kila lahsia. Dnes je moj 10ty den a na plane ma karfiolovu polievku. :-) Musim povedat ze kazde stratene kilecko je vybornou motivaciou ist dalej a nuti ma to neporusit dietu ani len mliekom v kave. !!!

Lutska

Ahoj, ja mam tiez uspesny den za sebou, aj ked som dost hladna....ale uz nic nebudem. :-) 9 dni som prezila, uz len 81 :-))))

bubblinka

ahojte kde ste vsetky?? Ja mam dnes uspesne den za sebou aspon dufam ze uz nic nevyvediem ale myslim ze nie :D ako sa Vam dari??

lalida

to lejja: dnes mam na vyber dve jedla, z minula mi zostali placky s paradajkovou omackou, a vcera som si urobila cestoviny so struhankou. Len neviem, co zjem. A co dnes mas ty? a zajtra? inak bola by som rada, keby sme si takto napisali co kedy budeme papat, lebo aj mne niekedy dochadzaju napady a taka inspiracia je ok, co ty na to?

siwonka

mne to časove dodržiavanie včera nevyšlo, koli škole..ale dnes som v práci tak sa to pokusim dodržať približne :)..

akurat som spapala hrozno a normalne som plná, dúfam ze to vydrží do obeda :)

bubblinka

ahojte chcela som sa este opytat ci dodrziavate odstupy medzi jedlami myslim cez B 4hodiny a ostatne dni 3hodiny? dakujem

Lutska

Moj druhy ovocny den je za mnou, ukoncila som ho cvicenim a sprchou....citim sa skvele. :-) Zajtra kuriatko a paradajkovy salatik. :-)
Nove baby vitajte a drzim palce, nenechajte sa odradit, niekedy je ten hlad veeelky, ale da sa to vydrzat. :-) 8 dni bez prehresku. A ideme dalej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk