Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

darkdark

Anicka zaberie ti, nemusis sa bat. ja si myslim ze je to o prijme kalorii a o spravnej kombinacii potravim a pri 90dnovej je to ok. Preco by to nemalo zabrat? Mne ta dieta celkom pomohla- som schudla a som potom cast pribrala spat v kratkomn case, ale s odstupom casu ju hodnotim velmi dobre. Pomoze ziskat predstavu o stravovani.Ja sa snazim schudnut posledne 4 kg a ani za ten svet sa ich neviem zbavit. Uz pol roka :(

Anička

Ako sa mi darí? Seklo ma,tak riešim bolesť tabletkami.Snaď sa z toho dostanem,nepomáha ani cvičenie.Váha sa len začína hýbať,alebo stojí,nechcem sa vážiť,ale verím že klesne.Hoci som niekde čítala,že druhykrát už tak 90dňovka nezaberá.Keby sa ozval niejaky odborník na sladké.Nie je to ľahké .Vydržať stojí to za to!

Moleskin

Ja som dnes na druhom dni zatial zvladam :-) hovorim si ze musim vydrzat a vzdrzim moje okolie ma podporuje co mi velmi pomaha :-)

majka_21

Anicka, dnes som zacala opravdivo dodrziavat principy 90-dnovej diety. Nebudem ju moct asi dodrziavat presne podla dni vzhladom k tomu, ze nezijem sama este v domacnosti, ale budem sa snazit potraviny nekombinovat zle. Napr.:
- dnes som na ranajky zjedla 2 ks kiwi, na obed som zjedla kuracie masko (co bolo uvarene este z vikendu) a kedze ho bolo ale fakt ze malo (asi 2 dusene male kusky), tak som zjedla aj tuniakovu konzervu so zeleninou. Asi ne najstastnejsia kombinacia, ale v podstate "bielkoviny" som dodrzala. K tomu 1 kusok tmaveho chleba. Som napapana tak akurat. Vecerat este neviem co budem. Je mozne, ze asi len zeleninku nejaku alebo co. Zajtra to vidim na uhlohydratovy den, lebo mame mat zapekane cestoviny. Takze skrobovy den si dam asi zajtra, resp. stvrtok. Tebe sa ako dari?

Anička

majka 21,chápem Ťa,ale najdôležítejšie zo všetkého je ozaj mať to chudnutie v hlave a v pohybe.Každý nech chudne akokoľvek,len je dôležité schudnúť a udržať si váhu.Mňa pokazia obyčajne vianočné maškrty a preto január začínam touto dietou.

majka_21

Anicka, bez prehreskov (aspon malych) to u mna osobne nikdy neslo. Nemalo by to zmysel... Mesiac-dva-tri by som si danu potravinu ci sladkost odopierala, skonci dieta a zjem 3-nasobne mnozstvo? Blud... Proste si dam sem-tam, ked si telo vypyta a idem dalej dietovat. Ja sa snazim tiez, ale presne podla knihy nejdem.

Anička

Tak ahojte na Troch kráľov sme zatiaľ tri.Mám len jednu skúsenosť s dietami a to s pred roka -10kg.Aj mne sa táto dieta zdá normálna,hoci som ju zvládala s prehreškami.Idem podľa knihy,dnes mám vitamíny-dúfať do večera vydržím plus aerobik.Pri dodržiavaní idú kila rýchlejšie dole.Horšie je to s pevnou vôľou.Vydržíme??? Musíme.!!!

majka_21

Ada, tak ti drzim palce :-). 90-dnovka je najnormalnejsia "dieta", s ktorou som sa stretla. Ja nad nou uvazujem tiez. Uz som ju drzala v minulosti - teraz by som potrebovala schudnut uz len nejakych 9 kg. Ale mala som namysli skor, zeby som sa drzala len jej principu (nemiesala by som jednotlive dni, ale drzala napr. 2 uhlohydratove za sebou, 2 bielkovinove... 1x do mesiaca vodny a tak... proste nemiesat potraviny). A samozrejme, ze zapojim pohyb. Len teraz nie som zdrava moc, tak si len upravim jedalnicek. Tiez ma caka svadba (nie vlastna ;-) a promocie. Tak by som bola rada pekna.

ada37

ahojte ja som 2 den na 90dnovke,som zvedava ako vydrzim a kolko schudnem,po vianociach je z coho.vo februari idwm na svatbu,takze potrebujem trosku vyzerat.

Anička

Žienky ahojte! Je tu niejak mrtvo,aj ja som bola dlho ticho-preč,ale vraciam sa k fóru,ktoré mi pomohlo schudnúť práve tou 90 dňovou dietou.Je čas zase niečo dobré urobiť pre svoje telo, ale nie od zajtra,ale hneď dnes a to v tejto sekunde.Rozhodnuté pridajte sa lebo dobrá skupina sa podporuje navzájom.Môj cieľ je -5kg.Menšie cieľe sa ľahšie plnia.Zajtra bielkovinový deň.Kto sa tu vráti??????????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk