Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bubblinka

ahoj kocky:) prvy uspesny den bez prehresku za mnou:) tesim sa...
Siwonka aj ja si myslim ze tento den je naj :) ae tesim sa aj na zajtra :)
Drzim vsetkym palce

lejja

Ahojte kocky,vitam vsetky nove spoluchudnuce.Lalida co si pripravujes na zajtra na sacharidy?Mna nic nenapada.Ak mate nejaky dobry recept tak tu snim.

Lutska

Ahoj Lalida,
vana je ten najlepsi liek na svaly. A spanok! Ja by som sa velmi rada uz konecne vyspala, ale moj polrocny mi to zatial nedovoli...
Ja som sa po tyzdni dnes odvazila a odmerala....no, ziadna slava, som o 1 kilo lahsia a 2 cm tensia v pase. Nic moc, kedze presne dodrzujem a cvicim skoro kazdy den. Ale nevzdavam sa a dnes mam ovocny den, tak si dam hurmikaku a na obed tortu zo suseneho ovocia. :-) Pekny den vsetkym.

lalida

Taaakze. Je pondelok, a ja po hrozostrasnom vikende co sa tyka stravovania, opat sa vraciam do kolaji, kedze ani vcera mi to nevyslo. A nehovorim, ze to boli az tak hrozne prehresky, len som sa nedrzala toho, coho som sa mala.
Dnes mam skroby, cize rizotko so susenymi hubami a k tomu rukolu. Ranajky a desiatu som si dala banan, kedze som to musela uz zjest (doma by to iba krasne zhnedlo). Bohuzial dnes cvicit nemozem, vcera som dostala nejaku virozu a moje svaly ma prestali pocuvat. Vcera tak strasne boleli, ze si budem musiet asi naozaj oddychnut. A to mi aj priatel vecer vynadal, ze ako "motivacia - ok, ale nepotrebujem, aby si sa mi tu zlozila". Dnes si teda nepojdem zacvicit, ale nalozim sa do vany. Spytam sa ako odpocivate vy, pri unave?

bubblinka

ahojte :) od zajtra by som sa chcela k Vam pridat:) uz sa tesim vidim ze je tu velka podpora:) a etse som sa chcela spytat ci sa kapusta niekde zaraduje alebo je to ako zelenina dakujem :)

Lutska

Ja si akurat davam kolacik Anicka....s kavickou :-) 4 dni som sa na to tesila. Ale budem potom cvicit. A zajtra len ovocie, takze jeden kolacik je uplne v pohode. :-)

Anička

Ach dnes mám sacharidový deň,to pomaškrtenie mi dodáva energiu,potom to odcvičím.Malé prehrešky asi každa urobí,ale posúva ma to ďalej-vydržať. Držme si prsty-vydržať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk