Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Emmkaa

Dakujem za podporu :-). tak pokracujem dalej.. dnes uz to bola pohoda.. ale tiez sme boli na navsteve a ten zakusok aky nam davali.. jaaaaj..ale ja som samozrejme hrdo odmietla.. tak sa vsetky drzte ved do leta chceme byt predsa fit!!!

Majuska21

ano ,to som ja ta ista..lebo pri prvom prihlaseni mi neposlali maila s kodom..Ale toto idem pouzivat...a kedy?no teraz som v praci, do stvrtku ma cakaju 12ky, tak co najskor potom by som zacala, tesim sa :) dam vediet, samozrejme :)

Majuska21

lejji dakujem krasne :) prislo mi to, takze dam znat, zacnem s vami :) tesim sa ... budete mi musiet byt oporou ale :D heh

Majuska21

Ahojte baby, prosim vas, poslala by ste mi niektora na maila tuto dietu 90 dnovu? rada by som ju skusila s vami :)

Majuska21

Ahojte baby, prosim vas, poslala by ste mi niektora na maila tuto dietu 90 dnovu? rada by som ju skusila s vami :)

Majuska21

lalida

ahojte vsetci, ja som bohuzial od piatka trochu mimo, kedze v praci sme mali mensiu oslavu, a vcera som bola na navsteve, no dnes som si pripravila kuraci spiz so zeleninkou
neviem ako som na tom, ale po dvoch nociach plnych vasne :)).., mozno som nieco ubrala. Takze vecer pekne na h.e.a.t a vsetko bude v poriadku :)
Drzte mi palce, ja vam ich drzim tiez :*

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk