Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Lutska

Ja mam nahodou vitaminovy den celkom rada, je to sice tazke ale potom sa rano tesim ako sa odvazim a citim sa trosku lahsia. :-) Ja mam dnes uhlohydraty...mnam mnam. A samozrejme trosku cvicenia si dam tiez.
Emmka, nevadi, pokracuj dalej a vydrz. Ked sa dostavia prve vysledky bude jednoduchsie pokracovat bez prehreskov. :-)

majjka21

lejja: ahoj :) prosim ta nebola by si taka ochotna a neposlala by si mi na maila - MajkaKon@centrum.sk tuto 90dnovu dietu? moc by si mi pomohla...:) dakujem

lejja

Ahojte,tak ja som vcerajsie vitaminy vydrzala bez prehreskov.Dnes bielkoviny tak uz sa tesim na obed,lebo som nejaka veeelmi hladna.A co vy kocky?Ako?EMMKAA urcite pokracuj dalej.

Emmkaa

pomoooooc dnes som vazne porusila dietu..neodolala som zial svokriným zemiakovym haluskam so smotanou a slaninkou.. :-( hambim sa.. mam 13 den a bielkoviny.. oplati sa mi este pokracovat v diete? alebo som vsetko pokazila???

Lutska

Ahojte, tak ako sa vam vsetkym dari cez vikend? Ja som dnes mala rizoto a priatelovi som k tomu uvarila aj masko, takze sa to celkom dalo. Zatial som na 6tom dni a to bez prehreskov a s cvicenim, takze sa z toho celkom tesim. :-)

Lutska

Aj mne segedinska polievka celkom chutila a bolo jej celkom dost takze som nebola velmi hladna :-)Ozaj, soja nepatri medzi skroby? Ta je fajna a velmi zdrava.

evulikj

Ahojte,
poradte nejaké jedlo na škroby. Nič ma nenapadá a rizoto alebo pečené zemiaky dookola jesť nechcem.

Anička

Waleri,dík pekne si to napísala,dobre padne pochvala,ozaj je tu sama snaha o zdravý život.Aj mne ovocný deň robí problémy,nemôžem po ňom zaspať,ale tá voda robí tiež svoj poriadok.Tiež niekedy mám dojem, že z nej priberám.Odvážiť sa nemôžem,lebo neváži-chce to novú baterku.Ale niekde som čítala, že je dobré sa vážiť raz za dva týždne.Čo vy na to?Babenky držte sa na jar budeme šťastné,keď to vydržíme.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk