Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Emmkaa

Caute baby.. Preco mi vaha stoji a vazim ako na zaciatku? som na diete dnes 12 den zatial to zvladam,dokonca som zacala aj so sportom,ale vaha stoji... preco? sice nezvladam pit 2 l na den, max. len 1,5. môze to byt tym? dakujem za Vase odpovede

joly

viete o tom, že chudnúť sa dá aj jedením čokolády ? ....samozrejme nie je to bežná čokoláda, ale "zdravá" čokoláda...vyrábaná nie bežnou technológiou , ale vraj lisovaním kakaových bôbov za studena....ak zistím viac, napíšem

miskkaa

ahojte,

tak som sa k vam pridala, dnes mam stvrty den - zatial bez prehreskov, zaklad je aby som nevyhladla. Pekne na obed ovocny salatik a pijem vela vody. Vazit som sa nevazila este... az po tyzdni, dufam ze to pojde. Drzala som tuto dietu pred troma rokmi a bolo som spokojnaaaa, tak snad to vzjde aj teraz.

Drzte sa vsetky, zatial pa

vesielka

pre Sylvia 77,strapačky urob bez zeniakov,vajca,da sa iba muka,sol,voda,a potom patria do cestovín takže do 3dňa

Lutska

Dobre rano vsetkym. Vitaminovy den som vydrzala a po stvrtom dni som minus 2 kila. :-) Potesi. Bolo to tazke, ale da sa to ked clovek nemysli na jedlo. Dnes sa tesim na slatik s lososom....mnam.

waleri

Blahozelam vsetkym dievcatam ku krasnym uspechom,ja s prehreskami,ale neprerusene,ovocne dni,moje zufalstvo,ale dnes som ho zvladla,mrkla som do knihy a je to vitaminovy den a ja som ho kombinovala so zeleninou vo forme salatov na obed a veceru,viac mi to vyhovovalo a vydrzala som .Nastavajuce tri dni,na tie sa tesim.
Vlani som schudla 15 kg,nie 90 dnovou,ale radou od endokrinologicky,ranajky ovocie,alebo chlebik s medom,dzemom,desiata ovocie,zelenina,obed taky pohodovy,niekedy z vegetky,alebo nieco doma,strukoviny,nie vyprazane,dusene a iba do 16/tej papat.po 15/tej som konzumovala ryby,chude meso,alebo kozie jogurty,mlieko,kefir,tvrde syry a po 16/tej som vypadla z domu na bicykel,alebo chodza,bolo to fajn,ale sladkosti to vsetko pokazili,som pripad,tak sned sa to teraz napravi tymto stravovanim,nemam sil po 16/tej nic nejest,snad od jari,ked sa bude dat viac chodit von a budu dlhsie dni.Tak prajem vela sil a moc neskacte na vahu,vie to aj odratit,pomaly,len pomaly ako sa to spieva P.Nagyovi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk