Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Lutska

Sofijka, ja som sa odvazila po druhom dni a tiez som pribrala kilo tak ma to dost.....nasrdilo, ale vvudrzala som a dnes rano (moj 4ty den) vaha zisla dolu....tiez si myslim ze je to tou vodou co pijeme :-)

lalida

urcite ano, aj ja som na zaciatku schudla asi 5 kil, a potom som jedno nabrala, ale centimetre mi isli dole, je to vidiet na nohaviciach aj na bluzke..
Minule som mala polentu s vanilkovym cukrom a premyslam, ze zajtra urcite cestovinky, ale tiez by som si dala nejaky posuch (placku) a k tomu zeleninovy salatik. co vy na to?

sofijka

ahojte.Vidim ze sa Vam dobre dari ,ja som drzala tuto dietu uz pred tym a darilo sa velmi dobre.Teraz som zacala znova a drzim ju u tyzden vaha zacala klesat ale ked som sa odvazila dnes rano tak zom myslela ze vyhodim aj vahu.Baby zacala som aj cvicit a to 80min kazdy 2den co ma velmi tesi.vidim na sebe zmeny ale na vahe som mala o 1kg viac.Myslite si ze je to preto ze sa robi svalova hmota ?????poradte prosim.....

dsafsd

Drzala som tuto "dietu" asi tyzden a nedalo sa mi dalej. nestiham si doma po veceroch varit na dalsi den, a v robote potom tazko tie kombinacie riesit ked na obedoch take nieco akurat neni. Prosim Vás neviete o nejakom online rozvoze jedla v Ba, kde by som si take nieco nakombinovala? Vsade su len cestoviny so smotanou, salaty aj zelenina, maso, syr a cestovina a nikde to neni tak nakombinovane aby sa to dalo v ten dany den jest :(

Sonuš

Ja som dnes mala zemiacky s pomixovanym hraskom a sosovicou...ide to...poradte prosim čo si pripravujete v sacharidovy den na obed???? ....Drzte sa zvladneme to dakujem

lalida

ja som tiez na skrobovom dni. Upiekla som si cele zemiaky v alobale (ako v pahrebe), a k tomu mam dusenu zeleninku (brokolica, spenat, padajky, faz.lusky, sampiony) ale este musim pol hodinky pockat, aj kedy by som si ho dala hned.Radsej sa napijem zeleneho caju :)

MARIKA009

ja mam dnes ovocie.vcera som mala UH no vecer som zjedla viac ako bolo treba ,ale nekombinovala som iba kolaciky co som mohla ale aj tak ma to hneva....dnes to musim odcinit.:-)drzte sa....

Lutska

Ja som dnes na ovoci....prvy ovocny den, som zvedava ako to zvladnem.:-)Zatial sa drzim bez prehreskov. Drzim palce vsetkym.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk