Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lotta

Ja mam tiež škrobový a dam si zemiačiky pečené v trube s cibuľkou,šampiony a brokolica,k tomu šalatik z čerstvej kapustičky mňam ,už sa tešim ahojte

lejja

Tak vyhadzat vsetky sladkosti sa neda,lebo mam dve deti a tie chcu nieco sladke.Ale vcera som kupila iba pre nich a tak nemala som si co dat.A vydrzala som.Konecne jeden cely den bez prehreskov.Dnes na skroby si pripravim zemiaky s kyslou kapustou.A vy co dobre dnes mate?

milanzv

Chudnite zdravo a bez jojo efektu. Pomôžem moje klientky majú krásne výsledky 3-4kg za mesiac. mkubicina@gmail.com

lotta

ja si robim makove alebo oorechove rezance ,špagety ,posuch a ine ,podľa chuti ,čo maš rada ,aby ti to vyhovolalo...
Držim palce lalida ,ahoj ja mam dnes 17 deň

lalida

S tymi sladkostami mate pravdu, aj ja som vsetko to, co milujem, vyhadzala z bytu, okrem priatela :), a tomu teraz chystam iba to, co je zdrave, ale on sa da, hlavne mu to chuti. Naposledy som mu robila tvarohovu tortu.
Ja som to teda vcera vecer nezvladla, ale dnesok to spravi. Co obvykle varite na skroby? Dajte niekto tip :))

Anička

Ahojte-hurá 4kg su preč,cítim sa lepšie.Ide to pomaly,ale isto.Držte sa a vydržte.Na začiatku som mala prehrešky, ale teraz som spokojná.Pohyb veľmi pomáha-ináč vaha stoji.

Lutska

Lejja, skus odstanit vsetky sladkosti z tvojho dosahu. Ja doma nemam nic...a priatel musi jest sladke mimo domu. Ja dnes peciem pizzu a vecer mam kolacik....mnam. Mam si dat aj tablicku cokolady....nevie niekto kolko je to tablicka?

lejja

Lalida,keby som mala len taka prehresky.Ja som vcerajsie vitaminy zakoncila sladkostami.Neviem kocky ako odolat ked ja mam neskutocnu chut na sladke.Poradte ako vydrzat.

lalida

ja som po troch tyzdnoch zhresila. Ale nemohla som odolat. Vecer som bola cvicit, potom som si dala stavu mix zeler, cvikla, mrkva, jablcko a vsetko bolo fajn, kedze dnes boli vitaminy.. Lenze som si pripravovala obed na zajtra a to som si vybrala salat z cervenej repy a syrom, a musela som ochutnat .. Vynikajuce!! Len som sa neudrzala, ale uz sa tesim na zajtrajsi obed!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk