Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Lutska

Ahojte, ja som zacala len vcera, takze dnes mam skroby....idem podla knihy a varim z nej recepty, talze dnes som varila segedinsku polievku....a som strasne hladna :-((( Neviete mi poradit ci mozem okrem tej polievky jest aspon nejaky salat?

lalida

mala som doma dve tmave zemle, stvrt litra cierneho caju (nie vsetok), jedno jablcko, jedna hruska, 1 PL hrozienok, priznam sa, dala som tam cele vajicko, cukor a citronovu stavu. Čaj bol sypany, prichut zensen + citron.
A to mi este zostalo kusok na veceru. Po cviceni, isto budem mat chut.
Neviem ako je to so mnou s ubytkami cm, kilogramy som uz hlasila rano, ale nohavice su mi volnejsie, a ja sa zacinam pacit sama sebe v zrkadle :))

evulikj

Aké výsledky ste dosiahli po 1. týždni diéty? Napíšte na porovnanie. V mojom prípade to bolo 1,4 kg a 5 cm z pásu dole? (U mňa to bolo aj s drobnými prehreškami a bez pohybu) Viem, že zatial to bola len voda, ale vážne začínam uvažovať aj o zumbe alebo spinnigu 2x týždenne.

lalida

Aj ja prave obedujem, a mam zemlovku (vcera som tu nechavala odkaz) Je vylepsena este o citronovu stavu, ale vynikajuca. Pravda nechcelo sa mi vcera varit cestoviny. Ale inak je to vynikajuce..

lejja

Ahojte tak ja mam dnes sacharidy.Mam dovolenku tak som si spravila cestoviny s cinskou zeleninou.Ja mam kazdy den nejaky prehresok,neviem odolat.

lalida

to evulikj: v diete to doporucuju namiesto ranajok, a vitaminovy den. Ja som niekde citala, ze susene ovocie, nie je az tak skvele k diete, kvoli tomu, ze obsahuje privela cukru. Ja osobne moc suseneho ovocia nemusim, jedine co mi naozaj chuti, tak su to susene slivky

evulikj

a čo hovoríte na sušené ovocie hocikedy, keď ma prepadne obrovská chuť na niečo sladké? Je to až taký veľký prehrešok?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk