Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Emmkaa

cauko kocky.. pocujte, mam problem.. dnes mam UH den a na obed som si dala rybu so zeleninovym salatom.. :-( boli sme na oslave a ine tam nebolo.. ani cestivny,ani rizoto... teraz mam ako dalej pokracovat? som na 90 dnovke este len dnes siedmy den...
a mozem papat oriesky napr.aj iny den ako je vitaminovy? tak medzi jedlami trosku pochrumkat.. ci sa to nesmie? a ake porcie mam jest na obed? napr.ked mam cestoviny,tak zas sa asi nemozem napchat do prasknutia.hm??

lalida

ja som to normalne pripravovala ako prilohu, namiesto ryze, velmi mi to chuti, a tiez si myslim, ze je to do UH, len som chcela vediet, ci niekto s tym nema uz v tejto diete skusenosti.
Inak chuti vynikajuco, hlavne na slano :)

vevericka

zalezi, co chces z nej jest..ak semena tak tie v UH den (viac ako 60% obsah sacharidov), ak listy tak tie ako zeleninu (to uz neviem ako mate)

koalka

quinoa

počujem o tom 1x, ale čo som "googliga", tak nemala by to byť technicky obilnina ale nejaká náhrada, čo by znamenalo, že sa to môže jesť len v UHL dni.
Ale zasa prirovnávajú to k špenátu, čo je u nas jednoznačne zelenina.

Ale kto to pozná a sa s tým stretol môže napísať viac :)

lalida

Ahojte babenky, už dlho som tu nepisala, kedze som to neustale pokazila. Snad prvy a naozaj velky cin mozem pocitat moju prvu skusenost s 90dnovkou, kedy som schudla 12 kg a pochopila som, ze to nie su geny, na ktore som sa neustale vyhovarala. V kombinacii s pravidelnym cvicenim, nie je potreba uplne kazdy den, je to hracka. A pravda - zhresila som nespocetne krat.
Medzicasom som to opat skusala, no nikdy som ju nevydrzala viac ako mesiac a prehresky som brala ako sucast diety.
No predsa som sa po Novom Roku odhodlala, vysypala som vsetky kolaciky do kosa, vypratala chladnicku od vsetkeho dobreho a nie povoleneho, ako klobasky, tiramisu, hummus, a podobne dobroty, ktore milujem...
Od 7.januara som teda na diete znova, po tyzdni mam 2,5kg, Viem, ze je to v celku iba voda, ale som rada aj za to. Díetu kombinujem s pravidelnym cvicenim. Verim, ze to pojde a aj ked viem, ze zo mna Twiggy nikdy nebude, pocit ze mozem do ktoreho kolvek obchodu a skusit si hocico.
Takze dievcata drzim palce vam, ale i sama sebe..

Anička

Ahojte,už nie bacuľky! Práve som dočítala o nefungujúcej 90dňovej diete,považujem to za ich názor,vôbec ma to nezlomí,lebo každá dieta po ukončení sa ešte má pokračovať,lebo telo je tak nastavené.Tak sa drže a vydržte lebo už cítim efekt tejto diety.Dnes mám vitamínový deň,už si telo na to zvyká,hlavne aj na to množstvo vody ,ktoré som predtym nikdy nepila.Držte sa, píšte-je to podpora.Musím vydržať-moje predsavzatie.Koalka sa ozvala a Laskonka????V pondelok sa odvážim....

koalka

baby držte sa, len tak ďalej ste úžasné. Len treba trošku viac písať, nech je tu cítiť viac podpory, odhodlania a sebavedomia.
Mne to nevyšlo, musela som to prerušiť, mám teraz aj nejaké problémy doma...ale určite sa vrátim k tejto diéte a budem pokračovať. Ale silno Vás podporujem, dúfam, že vidíte aj výsledky na sebe :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk