Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

LM-ka

Ahojte tak včera ovocný dník no poviem Vám nič moc hladná som bola a tak večer som to zabila jablkovým koláčikom, ale len kúsok ved aj tam je ovocie nie? :D ale nie srandujem :)) môj prehrešok čo už :)
Dnes bielkoviny tak to sa teším ... spravím si celozrnnú žemličku a syrík ja si rozkrojím žemľu dám si tam plátky syra a šup do mikrovlnky na chvíľku nech sa syr roztečie a je to ešte aj teplé :) no a k tomu paradajku, papriku a obed je hotový :))
Inak je to ešte len 4 dni teda dnes 5 čo som začala, ale cítim sa lepšie a vážiť som sa nevážila to až neskôr skúsim :)
Majte pekný deň aj keď upršaný asi :/

lejja

Ahojte,tak mna zajtra caka vitaminovy den.Neviem ci ho zvladnem,lebo som stale vecer nejaka hladna a mam hroznu chut na sladke.Vy ako?Nemate taketo "chute"?

Soňuš

Anička mas totalnu pravdu mna tento den dal uplne dole aj ked som absolutne nezhresila ako pocitujem prazdno v zaludku a akesi krce...hmm no vydrzime to:)))...ja chodim aj cvicit kazdy den poctivo no vidite keby sme boli vsetky z jedneho mesta tak sa spojime a bojujeme spolu!!!...aj ja som si vsimla ze menej sa pise...ak mate cas piste piste velmi mi to pomaha a hecuje vopred!!!...Janka ja sa vazim az tento pondelok po tyzdni rozbijania sa v posilke aaa prisnemu dodrziavaniu diety...pocula som ze vraj tam je jojo efekt ale podla mna je kazdy organizmus iny treba to skusit aaa pritom nieje az taka drasticka ako ine diety mne pri jednej zacali vypadavat pramene vlasov cize toto je taky normal...isto napisem kolko som schudla po tyzdni ale az v pondelok....DRZTE SA a piiiste :)

jana898

ahojte ja by som tiez rada skusila tuto dietu..mam 20 rokov a vazim 80 kil pri vyske 165 rada by som schudla aspon na tych 66 .tazke je ju drzat?? uz ste aj schudli?? kolko a za aky cas??

Anička

Ahojte,mám pocit, že celé Slovensko chudne, samé reklamy a ponuky na chudnutie.Ale ten vitamínový deň ma vyšťavil,vtedy cítim najviac hlad-zaháňam ho vodou. Už sme z tej diety slabé, unavené?????Mám pocit že tu menej píšeme.Myslela som, že to bude ľahšie,ale bez pohybu to ide dole pomalšie.Tak sa držte a vydržte!Pozdravujem Koalku,Laskonku,všetky.

evulikj

aj ja mam dnes ovocný deň, ale ovocie mi vobec nejde na chuť. Tak som dnes spravila prehrešok a na obed som zjedla zeleninovú polievku. :-( snád to nebude mať veľmi zlé následky. A čo sa týka zajtrajšia sonuš, mam v pláne vymeniť maso za nejaký ochutený tvaroh a zeleninový šalát

Sonuš

dnes mám ovocný deň...zajtra opat bielkovinovy co si tak v tento den zvyknete pripravit???....neviem nemam napady :) a to varene masko ma byt kuracie ci ake?

lotta

nie nemalo by to vadit,UH den ja pokladam za taky sviatočny vtedy je to povolene,ak sa mylim skusené opravte ma

mne uz zostava ,,len,, 79 dni a zatial 4 kg dolu tak sa držte baby!!!!!

michaella

Ahojte baby, možno to tu aj niekde je, ale je tu toho veľa, čo zvyknete večerať počas uhľohydrátového dňa? A nerozumiem tomu, že sa môže zjesť kus torty... To nevadí, že torta zvykne obsahovať mlieko alebo smotanu a podobne? Alebo čo tým myslia? Ďakujem za odpoveď :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk