Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

peťa.vetrova

ak by ste mali niekto záujem o zdravé chudnutie, veľmi rada pomôžem z vlastnej skúsenosti.

moj mail: petra.vetrova@gmail.com

Sonuš

2...Den...ráno som si dala 2mandarinky akurár som očistila 3zemiaky a dusím si Kukuricu s Hráškom na vode...tak aby som mala aj na večeru...potom šup do fitka...:)...ja sa vážim každý týždeň oveľa viac vás to poteší a ženie vopred...čiže včera som pri výške 173cm vážila 75 kg ....moj cieľ je 62-65...čiže je čo robiť!!!... chcem sa opýtať môžem si dať na raňajky aj Kiwi?...Zajtra mám špagetky môžem použiť Morcadellu??... DRZTE SA!!!

Sonush

Nooo tak ideme do toho!!!...ako casto sa vazite???ak sa smiem opytat???...no neviem tak dnes som dala beh zajtra nejake fitness centrum...a hlavne na PC na pozadi mam chudu vymakanu zenu ktora mi vkuse pripomenie ze za ziadnu cenu nesmiem zhresit...:) celkom mi pomaha to forum...super super!

lejja

Ahojte kocky,tak ja som dnes mala vitaminy a mala som zeleninovy tanier z lidlu.Celkom mi to chutilo,ale je mi z toho tazko a tak sa len nalievam s vodou.Ale aspon dodrziavam pitny rezim,lebo stale pijem velmi malo.Uz vidim na nohaviciach,ze su volnejsie aj ked na vahe je to len kilo dole.

koalka

RiushBejb
no ty si aká dobrá, šikula, takto schudneš rýchlo tie svoje "vianočne kilečka", pekne to držíš, to radšej môžeš byť ty mne vzorom :D
A myslím si, že môžeš mať žemlu hlavne ked je celozrnná namiesto chleba, veĎ je to pečivo, a na večeru tak ako píšeš, bez pečiva.
Len tak ďalej baba :)

RiushBejb

a koalka (ty sa vyznáš)

myslíš, že mozem mať zajtra na obed celozrnnu zemlu s masom na vode a šalátom? :P,,a na vecer uz len to maso...bez peciva?

RiushBejb

tak ja už všetky 4 dni za sebou a bez prehrešku :P (až na blk kedy som zmiesala maso a syr),,,,a dá sa to vydržať :),,hladná niesom, energiu mám,,,tak teda smelo zajtra zase na blk deň :P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk