Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

x123x ani ja teraz nerobim na zahrade,a veru mi chyba ten pohyb z motykou.Inac ja nemam problem zo sladkym,nejako sa mi psychika otocila,chcem dat dole kila,a sladke nema u mna co robit,telu to vyhovuje,a mne tiez.Postava je mi prednejsia,a ked tak,tak ovocie si davam.

x123x

Helus,keby to tak jednoducho šlo,tak niet tučkov.Tie sladkosti to sú asi horšie ako cigarety. Neviem sa zbaviť chute na sladké len mrkvou.Asi zmena prostredia,alebo viac práce,ale doma na dôchodku a najmä teraz ani na záhrade sa neda nič robiť.Potrebujem nakopnutie.Ako?????

Helus

x123x samozrejme ze sa da schudnut aj babickam,aj ja som uz 6 rokov,treba len pevnu volu,a vydrz,ide to,sama som sa presvedcila o tom.Aj ja som bola volakedy maskrtna,ale teraz mi to uz nic nehovori.Daj si namiesto sladkosti,mrkvu,alebo nakrajany karelab,ja to tak riesim.

x123x

Ahojte baby. prosím kto mi poradí.Som staršia a hlavne maškrtná.Dá sa chudnúť aj babičkám??? Je to ťažké,ale 3 kg dole už by mi pomohlo na chrbticu.Prosím radu.Dík.Čítam,že chudnete fajn atď.

val:D

posrala a kvalitne ja viem, teraz by som to najradsej vymazala zo svojho zivota,ale clovek je tvor nedokonaly :( Idem pozriet tu stranku, ja som prave teraz studovala spravnu vyzivu/zivitospravu, ale to vsetko ovladam, ja sa len potrebujem nastartovat, trocha podpory a nejak ju neviem u nikoho najist a potom ako sa poznam uz to pojde

Helus

val:d to si teda posrala s tym prezratim ja som teraz citala prispevky tvrdy trening za mesiac 4 kg dole,podme na ich stranku,oni chudnu pekne,cely den som ich citala aj pisala,skus prestudovat,oni su dobre.

val:D

HELUS: No tak dneska som teda mala veceru taku ze konecna, fuj. Bola som v mekaci a s tvarohom na dnes teda koniec. Fuj tak som sa prezrala az mi zo seba zle, takymto sposobom nepojdem dole ani gram, strasne som nasrata na seba...boze kedy to uz zmaknem. Inak ja mam 27rokov vysku 174 a vaha asi 85 cca, radsej na tu vahu ani nejdem, bo v lete som mala 78 a to som sa citila ako clovek.Ale je fakt ze neposobim nejak tlsto, ale zasa ani chudo...

Helus

Dzana ja mam za sebou aj delennu,aj 90 dnovku,isli sice kila dole asi 2-3 za mesiac,pomaly,ale ako som presla na normalne stravovanie,tak vsetko bolo naspet,a to som si davala pozor na jedlo,keby som jedla sladkosti,a blbosti,tak naberiem 10 nyvyse urcite.Tak vsetkeho malo,a obmedzovat sa treba,a vecere len tie bielkoviny+ vela zeleniny.Tymto sa budem musiet riadit,inac nepohnem so sebou.

Džana

No možno by som to skúsila aj s delenou stravou. Máte nejakú stránku, v ktorej je to všetko rozpísané ako, čo a kedy jesť a máte to hlavne overené? A koľko kg sa dá zhodiť napr. za mesiac?
Ja kebysom vydržala aspoň týždeň, dva pri tej 90-dňove a išli by aspoň 2-3kg dole, tak asi budem pokračovať. a keď nie, tak by som skúsila tú delenú. A aké máte teda s ňou skúsenosti??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk