Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

lotta

Sonuš máš pravdu ... aj ja potrebujem dať 10 dolu a ľahké to vôbec nieje keď som si to pár rokov pestovala ,,asi sme na tom viaceré tak hurááá do toho,baby držte sa a nevzdávajte to,stojí to určite zato!!!!

laskonka24

Ahojte kocky, dnes som mala mat vitaminovy den, ale dala som si na obed malu porciu - masa so zemiakmi-prvy prehresok, lebo sa dnes musim vela ucit, mat viac energie, aby som to zvladla a nie byt od hladu podrazdena. Na ranajku boli 2 pomarance a na veceru budu tiez. Inac vaha sa mi za posledne 3dni nemenila smerom dole, ale asi o pol kila hore-takze mam 63kg, lebo som nemala cas na vecere a tak zacalo asi telo setrit, ze som toho jedla malo:O(cvicim kazdy den, pijem denne 3litre vody, tak sa to snad zas pohne smerom dole...
simsa-to mi je luto, ale nasla som na nete, ze 6zien po zacati tejto diety otehotneli:), takze ak by si chcela, tak by mozno aj motyka vystrelila:)
Anicka, gratulujem k 2kg dole, si jednicka!!!:)
lumka-mas super recepty-ja jedavam len take jednoduche bud len ryza alebo len ciste maso, necham sa inspirovat, takto mi to bude chutit urcite viac:)

Anička

koalka, ďakujem aj dnes som to hľadala.Laskonka sa neozýva? Holky,ale dnes konečne sa cítim s dietou vyrovnaná,lebo tie prehrešky s návštevami samozrejme pôsobili na menší úbytok.Už som myslela že to vzdam, že to nevydržím,ale aj keď len 2kila sú dole ma to posilňuje vydržať.Ja veľký maškrtník-pozerám na dobrotky a odolám to je obrovsky pokrok, len mi v tom pomáhajte-prosím a vydžte to aj vy,spoločne to trochu zaväzuje,klamať sa neoplati-človek klame seba.Verím v tuto dietu ale dodržiavať ju treba bez prehreškov.Aj cvičiť-dnes idem na turistiku.Držte sa a píšte,tým mi pomáhate.Dík.

lumka

babenky uz som tu dlho nebola, ale pekne drzim s vami. pred vcerom som mala bravc. sote a cherry rajciny, vcera zemiakove placky a kapustovomrkvovy salat a dens cestovinky so spenatom. predvcerom som vzdy nieco zobkala tycinky, puding ajajaj , ale vzera som vydrzala pekne bez zobkania

co si date na ovocny den obed? ja neviem

kila vam idu pekne dolu? ja neviem nemam vahu, ani necitim ze by som schudla

laskonka24 nebyvam casto chora, ani si nepamatam kedy som bola naposledy chora, ale dakujem za radu

LM-ka

Ahojte tak skolila ma choroba tak začínam až od zajtra, pripravím si asi kuriatko a kopa zeleninky k tomu síce mi moc nechutí, ale chcem to začať dodržiavať presne tak ako sa má... už mám skúsenosti a dobré tak idem do toho! cítim na nohaviciach, že už je treba niečo robiť :D
Ozvem sa zajtra :)
Peknú nedeľu Vám prajem :)

koalka

tak v podstate ide o aj aj :)
Ale ja som tiež mala na UHL deŇ, obyčajnú pizzu som sa nezamýšlala nad cestom, len nemala by si tam mať žiadne mäsko ako syr. Takže asi niečo na štýl vegetariánskej :D

RiushBejb

no tak ja dnes idem na UHL,,,na obed by som si dala pizzu ked možem :D,,taku tu mrazenu pecenu nie?,,,a tam ide o ten korpus alebo omacku? lebo ja zvyknem to skrabat dole :D,,ak ide o omacku dam si racej cestoviny s rajcinovou omackou :D,,,a na veceru teda nieco sladke?

koalka

vieš čo ja to robím tak, že sa naraňajkujem keĎ vstanem. Toto je také blbé na diétach ako keby mysleli na ľudí, ktorí neštudujú a nepracujú. Obedovať sa tiež nedá presne podľa času a hlavne v škole a už vôbec nie nejaké mäso alebo cestoviny, takže týmto sa to posúva. Obedujem keď prídem domov no a večera potom tiež. Ale radšej zjem na obed toľko koľko chcem a na večeru menej ako polovicu. A keď som hladná medzi raňajkami a obedom tak papám ovocie, čerstvé alebo sušené :)

RiushBejb

kočeny :)

este potrebujem pomoc,,,nakolko v pondelok nastupujem do školy,,,vstávam každý den o 5:00,,,cize ranajkovavam nejak medzi piatou a pol siestou,,,teraz mam ranajkovat az v skole? (8:00) lebo neviem ci by som vydrzala 7 hodin na vode :D,,,,ale zase inde je pisane ze ranajkovat mas uz polhodinu - hodinu po zobudení :/

ďakujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk