Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

cukrik52

baby dnes som mala 1.den a pohoda..ucila som sa tak som ani nemala cas mysliet n nejake prehresky :-D zajtra si urobim ryzu s tou mrkvou co je aj v knizke a na pondelok sa neskutocne tesim,pretoze budem mat ten osuch,no mnam :-D

cukrik52

baby dnes som mala 1.den a pohoda..ucila som sa tak som ani nemala cas mysliet n nejake prehresky :-D zajtra si urobim ryzu s tou mrkvou co je aj v knizke a na pondelok sa neskutocne tesim,pretoze budem mat ten osuch,no mnam :-D

lotta

ahojte, čo ste mali dnes dobré na obed?ja som mala pečené zemiaky s kapustovým šalátom,výborné výskušajte :
Zemiaky, cesnak,koreniny: soľ, vegeta, rasca, tymián, mletá červená paprika, olej.

POSTUP PRÍPRAVY

Zemiačiky ošúpeme, pokrájame na kolieska alebo kocky, kto aké radšej, všetky koreniny + prelisovaný cesnak zmiešame v trochu oleji a premiešame spolu.Zmes korenín zmiešame so zemiačikmi a dáme upiecť. Zemiačiky sú veľmi podobné americkým, ktoré určite poznáte z obchodu ako koreniacu zmes.Ešte som pridala cibuľku a šampióny,fakt super.Držte sa všetky!!!!

koalka

aale kde, mne to padlo :( ale nevzdávam sa a idem ďalej, a budem to dovtedy skúšať pokiaľ to nevydržím a nepôjde dole aspoň 10kg :))

koalka

ahoj simsa, no mrzí ma to. a ty sa už asi tešila na bábätko, že?

No ja zajtra nabieham na BLK deŇ, takže som rada, že nie som sama :)

lotta

ahojte baby,,,mne sa zatial podarilo dat dolu 3kg,,dietu držim 6 den ,dnes mam skrobovy a citim sa dobre,dietu zatial dodrziavam ,drzim ju 2x,1x som nevydrzala ale s vami sa mi to teraz hadam podari

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk