Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

koalka

RiushBejb: držím palce nech ti to čo najdlhšie vydrží :)

Baby inak aj cvičíte? A ako? Chodíte niekam alebo len tak doma. A keĎ cvičíte doma tak čo a myslíte si, že to tiež zaberá? Lebo ja si myslím, že skôr to spevňuje postavu, ale tak aj to je dobre.

RiushBejb

koalka

no som, ale to sa mi len raz podarilo lebo som bola dlho hore, dnes som vstala normálne o 9:00,,a mala som dve kiwi
na obed bude fazula :D,,,no zle som lebo mi to časovo nevyšlo, ale nevadí, bol to prvý deň dnes sa už polepším :)

koalka

laskonka24- to tu drží !!! som rada, že sa tak podporujeme

Anička-si úžasná, že odolávaš, bojuješ, uvidíš tie výsledky budú stať za to :)

RiushBejb-zle to kombinuješ. ty si asi študentka a mladučká a máš prádzniny keď vstávaš až na obed, že :D lebo sa ti to potom celé posúva.
No ale v BLK deŇ, to čo ješ na obed musíš papať aj na večeru ale polovicu, nemôže to byť niečo úúplne iné. a tiež nemôžeš kombinovať v tento deň mäsko a syry, alebo si zvoliš jednu alebo druhú variantu. Hlavne po 20.hod večer nepapaj.

Anička

Laskonka,dobre to tu drž a podporuj, lebo to pomáha.Aj Koalka pomáha-ďakujem.Ale je to pre mňa ťažké,včera zase prišla návšteva s bombonierou,odolávam aj snažím dnes-vitamínový deň,po jablkách som hladná,lepšie su mandarínky.Ale úbytok váhy je malý určite tými prehreškami,ani na bežky sa nedá.Aj nálada dnes je nanič,musím ešte niečo vymyslieť čo variť,lebo manžel nedietuje.A ten pitný režim-musím byť doma a mám dojem že aj z vody sa priberá.8kíl by mohlo odísť,ale vydržať........????????????????????????

Katarinchen

Caute kocky, tak vcera a predvcerom uplne zle, vidim ze moja pevna vola sa niekde vytratila, dnes sa zatial drzim, vecer si dam nieco bielkovinove v restike, po tych Vianociach je to tazke, ale zvladnem to, predstavujem si ako su mi dobre saty spred pol roka, tak to skuste aj Vy...

lejja

Ahojte dievcata,tak u nas bol vcera navstevny den.Mala som vitaminy a celkom az do vecera som vydrzala,ale nakoniec som si dala tycinky a pohar bieleho vina.Takze nakoniec som to pokazila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk