Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

RiushBejb

no ahojte :)

takže ja som mala dnes o 12tej ten pomaranč, teraz o po4 jem parenicu (neudenu),,lebo osm bola cely den v meste,,a na veceru si dam nejake to prsko alebo niečo :)

laskonka24

waleri-skus ten pitny rezim dodrziavat, este pred tyzdom som pila denne tak max pohar pepsi a teraz vypijem aj 3litre vody za den. Mineralky a ani caje sa mi v takom mnozstve pit nedaju, ale voda ano, tak vyskusaj len tu vodu, lebo je to vraj uplny zaklad pre chudnutie;) ja som s vitaminovym dnom bojovala tak, ze som ho cely prespala, takze som zvladla bez prehresku:)ale dnes frajer jedol rezen, tak som si raz odkusla:), kedze mam BLK den, snad to nevadi:)
Anicka, ale pekne si sa dlho drzala:) vydrzala si z nas bez prehresku najdlhsie:) Tie sviatocne dni a stretavky s rodinou su asi najhorsia skuska:)
lumka-ked byvas casto chora, tak zacni uzivat Betaglucan na podporu imunity-je to zazrak-od kedy ho beriem, nebyvam chora a citim sa lepsie:) tak snad tvoj organizmus si myslel, ze je to ovocna vyziva a nie kasa:) nevadi, kedze to bolo redsie skupenstvo, podla mna sa asi ani nic nestalo:)
LM-ka-vitame ta:)najlepsie je zacat tym BLK dnom na nastartovanie, takze ho nepreskakuj, ja ho mam dnes Anicka s Waleri o 2dni, tak si mozes vybrat, ku komu sa pripojit:)
RiushBejb-v BLK dni by mali byt rozostupy 4hod, ale ked si hladna, tak si daj kludne ovocie alebo zeleninu. Na obed je vela moznosti-napr aj grilovane kura bez koze:) a zajedat zeleninou a skus vypit aj vyvar-zeleninovy bujon z kocky, ten Ta precisti
koalka-presne to, co mne2.1., doslo mi zle, tak som sa musela poriadne najest, netreba riskovat zdravie pre postavu-takze treba ist na to s mierou..
Baby, ake zmeny na sebe badate? Ja mam viac energie, citim sa lepsie, dokonca aj rifle su mi uz volnejsie:)

koalka

No baby, tuším sme všetky rovnaké. Jeden deň dobrý, ďalší nejaký malý prehrešok a tak :)

Ja som dnes mala nabehnáť na BLK deň, ráno som mala misku plnú ovocia len zle som sa vyspala tak mi prišlo nejako čudno, tak som si dala radšej 2hrianky, potom mi už bolo lepšie a som znova nabudená pokračovať :)

A všetci začiatočníčky vítam medzi nami :)

RiushBejb

ahojte :)
tak ja dnes začínam tým bielkovin.
teraz som vstala, na obed takže zjem jeden pomaranč, a naobedujem sa okolo druhej,,,mohlo by byť nejaké to masko na vode s chlebom? a čo este ktomu? a na večeru teda len, polovicu?,,,a co by ste k tomu dali na olovrant?,,,dala by som nejaky syr ale vraj sa nesmie miešať rozne bielkoviny :D dakujem :)

LM-ka

Ahojte od zajtra začínam :) pevne verím, že spolu s vami to zvládnem :) aký deň máte? by som sa pridala k vášmu dňu nech som s vami na rovnakej vlne :)

lumka

babenky, ja som dnes pokazila vecerou, dala som zemiakovu kasu
som chora hrdlo ma boli, a este k tomu cely den ovocie skrabalo to v hrdle, preto som dala tu kasu
ja vazim 81kg chcela by som mat 60-65kg, meriam 169cm
co si date zajtra? ja este neviem

Anička

Laskonka, ďakujem pekne a veľa cvičiš, len pokračuj.Simsa-blahoželám-radšej moletka s dieťaťom ako štíhla a bez dieťaťa. Ale čo je hlavné dnes Trojkráľový deň som v diete zhrešila,lebo prišla návšteva-som teda slaboch , ale zajtra pokračujem ďalej lebo sa lepšie cítim.Vydržte to.

waleri

dievcata,tak ako ste zvladli dnesny vitaminovy den? Bol aj pre Vas tazky?,mne je najtazsi.Dnes som si urobila take dietne zeleninove rizoto so salatom a vecer bolo s calamadou a popijanie zeleneho caju,moc tym tekutinam nadam,na zajtra som si uvarila spagety s oliv,olejom a koreninami a na vecer si spravim zavin z listk.cesta plneny jablkami a kusok coko,ako kaze dietka.Boli aj male prehresky,ale od dnes to chcem dodrziavat bez nich,tak Vam vsetkym chudnucim drzim palceky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk