Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

bubblinka

ahoj zienky pozeram ze dnes mate ovocny den a teda zajtra by mali byt bielkoviny :) chcela by som sa k Vam pridat pretoze potrebujem podporu :) sice nemam vysoku vahu ale chcem trosku schudnut a vytvarovat :) dufam ze am beriete medzi seba co mate zajtra?

RiushBejb

koalka

no tak mi sme natom rovnako,,,aj ja mám takú hrušovitú postavu,,a ako to tebe ide? koľko už držíš? :)

koalka

no inak ja to isté, len ja mám 80kg, aj ked výška 180.
Ale od pása hore vyzerám dobre, že dá sa.
Aaale som hruška, takže je to tak blbo usadené na bokoch a stehnách.

A máš pravdu,cholesterol si treba sledovať. To nemajú v norme ani štíhle baby :D

RiushBejb

koalka

no vieš mne sa tie kilá držia na nohách a zadku :D,,,hore mi trčia rebrá a panva,,,ale od pása dole katastrofa :D

hej a životospráva je základ,,,držiava som ako mladšia šelijaké diéty,,síce som neschudla ale znížil sa mi cholesterol na okolo 3,2 čo som hepi :) takže už len pár kilečiek dole a bude to super :)

koalka

veď ja len tak, nechcela som aby sa ťa to nejak dotklo.
Ale inak nepovedala by som, že máš takú váhu, povedala by som, že menej :)

A zasa je lepšie si osvojiť lepšiu životosprávu skôr, ako nikdy :)

RiushBejb

koalka

no vieš to mám upravené fotky bárčo :)
ale mám miernu nadváhu, mám 165 cm a 64 kg, som pribrala cez sviatky :D,,,a celkovo pre lepší pocit :)

koalka

RiushBejb
pozrela som si tvoj profil na pokeci a vyzeráš akurát, prečo chceš chudnúť? a si ešte aj dosť mladá

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk