Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

koalka

vidíš to by ma nenapadlo na vitaminový deň, že výživa a mám jej kopec spravenej doma :)

No a ja som tiež plánovala sa vážiť až 29deň, ale keďže som to trošku pokazila včera tak zajtra chcem riadne pokračovať a asi sa odvážim. A myslím si, že je dobré sa odvážiť aj tak možno priebežne. tak nepoteší vás keĎ zmyzne nejaké to kilečko skôr ako 29.deŇ :)

lumka

RiushBeyb 1 den je bielkovinovy, 2 den skrobovy, 3den uhlohydratovy, 4 den vitaminovy

môzem ti poslat na mail, co mam ja, tam je to pekne vysvetlene co a ako

RiushBejb

a viete mi poradiť akým dnom je najlepšie začať? a ako ich striedate? zajtra by osm uz chcela nabehnut,,naco cakať :),,,dnes uz je neskoro mala osm topeničky na ranajky xD

lumka

ja dnes
R - banan a polka mandarinky z kompotu
D- vyzivka hruskova
O- pecene jablka, plnene s ovocim
O- 2PL zmes oriesok s hrozienkami
V- ako na obed ale polovicna porcia

k pecenim jablkam chcem dat skoricovy cukor, dufam ze to nevadi

hm, vcera som krmila maleho krupicu,nemohla som odolat tak som dala asi 5 lyzic vrrrrr

koalka

no veď to, že ja keď som doma a hoci ostali ešte sladkosti z Vianoc ale viem tomu odolať. Len keď som u priateľa, tak tiež varia normálne a tak to by na mňa pozerali keby som povedala, že jaaa dnes len ovocie papkám :D
Ale tak čo už, ale som rada, že bojujeme ďalej aj keď sa nám trošku nedarí. No tak nepôjde dole hneď 10kg, len 4kg, veď aj to je supe výsledok :)

laskonka24

koalka-zatial mi to ide zle, vecer som isla skoro spat, lebo som bola po zmrzke hladna, spagety na obed ma vobec nezasytili, takze nabuduce dam vacsiu porciju+nahradim zmrzku tym zakuskom, ten zasyti urcite viac.
Dnes som hore uz od 4tej, tak som rano cvicila, potom som si dala dzus o dve hodiny dalsi a teraz som si dala 2jablka, uz som dnes vypila 2litre z toho liter vodu, tak beham furt cikat:)ale som hladna, idem si trochu pospat, aby som zahnala ten hlad:) ono je hrozne, ked je clovek v prostredi, kde sa normalne vari, ostatni ludia normalne jedia-ja chodievam kazdu nedelu k rodicom na obed, to bude pre mna skuska, tak asi radsej pojdem k nim az po obede, aby som sa netyrala:)

laskonka24

koalka-podla knihy sa ma po prehreskoch pokracovat normalne dalej, takze dnes by si si mala dat vitaminovy, ak nedodrzis, tak chod zajtra podla mna na bielkovinovy. tieto prve dni je podla mna najdolezitejsie dodrziavat striktne pravidla, aby ti co najskor nabehlo spravne fungovanie matabolizmu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk