Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

koalka

babýý, som rada, že sa vám darí. Mne prvé 2dni super išli, včera UHL deŇ sa pokazil, akože na obed som bola v meste, dala som si vegetariansku pizzu, žiadny syr len zelenina(cherry, brokolica, artičoky, kukurica) ale bola super. No a potom priateľ ma preprosíkal nech idem k nemu, a tu je problém. Lebo u neho nemôžem jesť len ovocie. A tak :(
Ale tak nerobím si z toho ťažkú hlavu, keď prídem dnes alebo zajtra domov pokračujem :)
Ale ma napadlo, keď nedodržíte nejaký deŇ a pokračujete ďalej, tak idete na deŇ, ktorý nasleduje alebo začínate odznova BLK dŇom?

laskonka24

RiushBejb-tak vas vitame, pridajte sa k nam, ja som tiez velmi prieberciva, takze na tretie dni budem jedavat vzdy len spagety s kecupom, lebo mi nic ine nechuti:( Obavam sa, ze tato dieta bez konzumacie zeleniny nejde, lebo budes velmi hladna, ja tiez jem len zo zeleniny rajcinu a papriku, ale premohla som sa aj ku kyskej kapuste aj k normalnemu salatu. cez skrobovy den len ryza so zeleninou alebo zemiaky s petrzlenovou vnatou a k tomu zelenina. Nechce sa mi vyvarat a drzim sa co najdalej od kuchyne-mam tam policku s cokoladami este z Mikulasa, tak sa nechcem zbytocne drazdit:) tu polievku dodrziavat nemusis, ale dobre by bolo nieco horuce vypit na precistenie

majka222

Wau to by sa mi zislo 4 kg dat dole.Aby som mala aspon 65 bolo by fajn no lenze dneska nemma ziadne bielkovinove jedlo doma tak si dam cestoviny a vymenim to trosku:)Dneska dam aerobic alebo daku prechadzku

RiushBejb

ahojte dievčatá :) chceme sa s mamkou a sestrou pridať :),,,lenže je tu jeden problém, ja osm strašne prieberčivá a vela vecí mi nechutí...a ešte chodím do školy, takže teplé obedy nehrozia,,,neviete mi poradiť nejaké obedy vhodné do školy zobrať? :),,,napríklad keď si dám tie kuracie prsia s chlebom? bez zeleniny (nelúbim zeleninu :( ),,,a ešte v škorbový deň? niečo namiesto tej polievky?,,tá mi tiež nieje velmi po chuti :D,,dakujem váám :)

laskonka24

simsa-gratulujem:)pred chvilou davali reklamu v telke, ze je nejaky test, ktory ti potvrdi nielen tehotenstvo, ale ti aj ukaze, kolko dni si tehotna;) tak mozes hned tuto novinku vyskusat a referovat nam:)
Anička-tak skus si dat nejaku sladku zuvacku orbit bez cukru-mne to pomohlo vcera zahnat chut na sladke. tak ja si davam taku zostavu najprv 15min na rotacnom disku, potom 200 brusakov, potom 30klikov, 100x posilnenie panvy, a posilnovanie ruk 50x50x50 opakovane 3x a take jogisticke natahovanie-nie, ze by ma to bavilo, ale co uz:) najlepsie je to cvicit pri TV, vtedy Ti to rychlo ujde... dnas som mala rano po cviceni, po vycikani, pred ranajkami 62.7kg, teraz to stuplo, kedze som vela pila, ale som stastna, ze to ide takto dole:)
dnes som mala uhlohydratovy den, rano 150gramov jahod, spagety s kecupom a na veceru si dam s MCdonaldu vanilkovu zmrzlinu s cokoladovou polevou, miesto tej tablicky.. tesim sa
Kocky, co ste dnes papkali, nech sa vzajomne inspirujeme?

waleri

lejka,mozes si upiec zavin z listkoveho cesta plneny jablkami,alebo spenatom a sampinonmi.Na sladko,rozvalkane cesto si potriet medom rozrobenym v troske vody,nastruhat jablka,troska skorice,zavinut a vrch potriet zvysnym medom.Alebo jablka udusit,pridat pokrajane susene ovocie a napln na zavin hotova.

lumka

tak prave som dojedla pizzu, mnaaam.bola to kupenna , mrazena, sampionova, bolo tam aj trochu syr,chcela som vybrat nedalo sa ,tak som zjedla, dufam ze to nevadi
na ranajky som mala 1 kiwi. vecer si dam 2 zakusky, tak sa tesiiim
vcera vecer som mala taku chut na sladke ale vydrzala som.
zajtra mam vitaminovy den a dufam ze to zvladnem

simsa

dakujem baby :) zatial to este ale nie je uplne iste :) meska mi to uz 7 dni...vcera mi test ukazal takmer neviditelnu ciarku..tak sa este neradujem :) lebo dnesa mi klesla bazalna teplota :( samozrejme ze pokracujem, ale nie tak striktne..ak by sa nahodou vyvratilo tehotenstvo, tak nabehnem na normalny rezim diety :)

katarinchen

Caute kocky, ja pokracujem treti den, takze sa este nevazim az tak po tyzdni vyskusam.
Simsa, gratulujem, nadhera, ale delit stravu mozes kludne dalej, nie? Ale ziadne hladovanie samozrejme....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk