Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Anička

Ahojte,pomáhate mi všetky,opravili mi tlačiareň tak som si ešte večer vytlačila tú dietu s vebu aj tam je široká diskúsia o chudnutí, ale tu je to voľnejšie.Teraz sa mi začína ta dieta viac páčiť,keď tá voda je až 29.deň.Ale to že som asi najviac závisla na sladké-asi v celej Európe naj. - tak som musela si pomôcť tabletkou chrómu, lebo inač by som nevládala dietovať.Už dnes je to lepšie,ale zase pôjdem na bežky-nechce sa mi cvičiť. Poraďte prosím akú zostavu cvičite aby ma to bavilo,dík?????

lejka

Ahojte co si pripravujete na sacharidy?Mna napadaju len spagety a tie nemam rada,alebo pizza.Simsa tak blahozelam ak si tehulka.

koalka

tehu akože tehuľka :)))

No ale ako píše acerica, huby sa môžu dávať aj na pizzu a k palacinkam, a to je zasa uhľohydratovy deŇ. Tak možno sa huby berú ako zelenina, že sa môže každý deŇ.

laskonka24

Ahoj Anicka, 5. den je zas bielkovinovy a zase dookola. Az po 7cykloch, cize 29. den je vodovy:)dufam, ze som Ta tym potesila:) Ja uz som okej, zacala som odznovu, teda som na 2.dni. Bol to sok pre organizmus po tych obzerstvach;)Ale uz som v pohode, dokonca mam uz asi aj stiahnuty zaludok, vaha ma pred chvilou potesila, uz som na 64.5kg, takze to ide celkom rychlo:) Anicka-bezky su zevraj najlepsim sportom na chudnutie, takze snad Ti sniezik vydrzi a budes moct este bezkovat, ja sa snazim kazdy den cvicit a posilovat, normalne do cvicenia sa menej nutim, ako do toho jedla:( dnes som mala 2kivi a ryzu s kyslou kapustou...bleee:(
Lumka-hriby sa podla receptov z knihy davaju k ryzi, tak ze by sa zaradovali medzi skroby?
Ako Vam to ide kocky? Tiez uz mate ubytky na vahe?

acerica

koalka, ja ked si robim pizzu tak celozrnnu s pretlakom cesnakom, oreganom, hubami, paradajkami, paprikou, cibula...dobre su aj celozrnne palacinky plnene hubami na cibulke recept je aj v knihe...

koalka

áno zajtra máš mať znova bielkovinový deŇ, až 29 deň je vodný a potom zasa až o 29 dní.
Nemusíš sa trápiť každý 5.deň len vodou :D

Anička

Ahojte ,tak ja som to asi zle naplanovala:bielkovinový,škrobový,uhlohydráty,vitamínový a vodný,potom znova bielk.Čítala som len na nete, knihu ešte nemám,takže zajtra nie vodný ale zase bielk.a vodný až 29deň??????????Prosím radu. A LASKONKA sa neozýva, bolo jej zle ,akoje na tom????Tie bežky som si aj dnes užila,len nech ešte sa neoteplí,lebo aj tak je málo snehu.Držte sa lebo mi to pomáha,ale teda neviem čo zajtra 5.deň?????

koalka

no a inak baby pizzu s čím by som tak mohla jesť, nemala by byť asi so ryrom, že? mliečne výrobky patria k bielkovinovému dňu, ale ostatné prílohy môžem nie, teda ani šunku.
Doobre, dobre, tak napr. s ananasom :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk