Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

waleri

dnesne vitaminy som zvladla,jablka, pomarance,mandarinky a natural kesu orechy.Casove intervaly sa mi nedari dodrzat,ked som pocitovala hlad,dala som si ovocie,este mam jedno jablko.
No, tento den je pre mna tazky .
Tak drzme si palce nech sa nam dari.
Zajtra bielk.,pripravila som si tofu syr,alebo salamu a zelenin.salat,cinska kapusta,uhorka,paradajka,oliv.olej s troskou korenia na salat,horcica a dnes idem skoro spat.
Este raz vela nadsenia pre spravnu vec.

katarinchen

To je super, budeme cerpat napady, aj ked ja moc vela casu v kuchyni zatial netravim, pokym nemam svoju.
No ale na cestoviny sa tesim zajtra, alebo cerstva pizza s pretlakom, a vecer este nejaky ten vianocny kolacik, mnam mnam.

simsa

vidim baby, ze sme na rovnakom dni :) to je fajn..ja pojdem za chvilu vecerat..zajtra ma cakaju cestoviny s kecupom

katarinchen

Caute kocky,
tak vidim, ze sa pekne drzite...len tak dalej.
Ja mam dnes tiez skrobovy den, ryza s mexickou zeleninou a cherry paradajky, ach to bola porcia, prave som dojedla, vecer toho bude menej, najradsej by som sla na prechadzku, ale nemozem z prace.
Doobeda som bola strasne hladna, ale vela som pila a vydrzala.
Ten vodny den je iba voda, caje nesladene, ja som to vydrzala len raz, ale ano da sa to zvladnut a dokonca je to raz za cas aj zdrave.
Huby by som brala ako zeleninu, takze kludne priloha k jedlu.
Drzim palce a co najmenej prehreskov pre tie, ktore to myslia vazne.

lumka

Babenky, tak na ranajky som mala jablcko a mandarinka.
uz som hladna ale vydrzim, tesim sa na obed budem mat rizoto bez masa.
dnes mam skroby a to sa pije vyvar po obede? ci pije sa iba na bielkovinovy?
este sa spytam ze huby,sampiony do ktorej kategorie patri?

koalka

no ten vývar by mal byť aj v BLK deň, aj v škrobový deň sa mi zdá.

Podľa mŇa huby su uhľohydráty, ale nie som si istá.

No a chcem sa spýtať, že medzi raňajkami a obedom nejete vôbec nič? A keď ste veľmi hladné, tak ani ovocie nie je povolené?

lumka

Babenky, tak na ranajky som mala jablcko a mandarinka.
uz som hladna ale vydrzim, tesim sa na obed budem mat rizoto bez masa.
dnes mam skroby a to sa pije vyvar po obede? ci pije sa iba na bielkovinovy?
este sa spytam ze huby,sampiony do ktorej kategorie patri?

koalka

ja mám tiež priateľa, a on sa nesťažuje že som tučna. Skôr chcem schudnúť pre svoj dobrý pocit. Vôbec nie preto že by mi niekto nadával do tučnej a pod. :)
Povedala som si, že od nového roku to skúsim a uvidím :)

Anička: ja som vodný deŇ ešte nemala, lebo toto je tiež moja 1diéta a som ešte len na uplnom začiatku. Ale myslím si, že vodný deň bude ťažký aj keď zasa to je už 29deň pokiaľ si pamätám a možno ten organizmus to neberie tak tragicky po tých 28 dŇoch :D
A tak inak ja mám rada tiež sladké, aj slané. Preto som napr. rada, že je tu ten UHL deň, kde je povolené sladké a myslím, si že keď zasa dostanem aj iný deň chuť a maličko to poruším tak to nie je koniec sveta. Poviem si, že no dobre, malasom si to odpusiť ale tak čo už a idem ďalej. No nie :)
A našťastie ja neprisolujem a necukrujem, ani vegetu si nedávam, takže s takýmto našťastie problém nemám. Pijem strašne veľa čaju a to vždy bez cukru a čistú vodu a minerálky. Mne tie sladké veci nechutia.

Anička

Ahojte,páči sa mi koalka,len prosím poradiť aký má býť vodný deň?Dnes mám vitamínový to už zvládnem ale zajtra ten vodný ako? To musím byť len doma lebo...Ináč pre mňa je to veľmi ťažká dieta,lebo obmedziť sladke bol problém, ale nesmiem sa motať v kuchyni,potom pri zmene prostredia to ide. Vôbec nemám plán koľko schudnúť,ale vydržať by som chcela, ale fakt s podporou tu na fóre-lebo sú tu už skúsené.To je moja prvá dieta. Ale čo je hlavné,že pri tom všetkom je dôležitý pohyb,pohyb pohyb. Pribrala som práve pri počitači.Už aj beriem bežky,aj včera bolo na bežkách nádherne.Verte v pohyb.Zajtra o vode??????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk