Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

koalka

viem že treba dodžovať nejaké časové odstupy a tak, ale tak ja tiež chodím na VS a nedá sa to, ale tak to ma napr. vôbec netankuje xD ani si nechcem robiť ťažkú hlavu z nejakých sem-tam prehreškov a tak.
Tak ja mám taký reálny ciel, že ozaj pomaly, že budem rada keď budem mať 75 a bude sa to držať, potom 70 a potom možno 65-68. Zasa menej by som ani nechcela, lebo nemám na to ani postavu že pri výške 180 by som mala 55kg, nie som takej typickej štíhlej konštrukcie :D

simsa

no budeme sa podporovat a neboj zvladneme to :) ja bohuzial nedodrziavam moc casy..teraz som sa najedla aj ked by som mala az o 12tej, ale bezim na skusku, tak musela som to takto posunut..:) inac to tiez moc nehrotim..lebo viem, ze o mesiac to isto porusim, pretoze mame velku oslavu, ktoru planujem uz dlho :)..bola by som rada, keby schudnem na 65..kedysi som mala pri mojej vyske 57 kil

koalka

to sú pekné výsledky :) veď preto ma zaujala táto diéta, že príde mi, že môžem jesť všetko len si to musím správne rozložiť. A núti ma pravidelne jesť, čo som rada.
Tak ak sa mi podarí dať dole nejaké to kilečko, tak ak ho priberiem tak pre to isté čo ty, že proste sa na to vykašlem a odfláknem to. Ale tak uvidím, zatiaľ som len na 2dni, ale tak zvládam to dobre a teší ma to :)

simsa

drzala som ju uz dvakrat..prvykrat pred troma rokmi..ale len 5 tyzdnov..schudla som z 81,5 kil na 73..a druhykrat som ju drzala pred rokom..ale to som isla z 85..asi na 74 a tiez iba 5-6 tyzdnov..pribrala som kvoli prejedaniu..nie kvoli jojo efektu

koalka

tak ja som si myslela, že kukurica sa ráta ak zelenina, že to nejak nebude vadiť.
Chcela by som sa opýtať, zajtra na UHL deň môžem jesť špagety, a môžem si ich dať normálne s kečupom alebo s nejakou už hotovou kupovanou rajčinovou omáčkou? Viem, že to asi nie je extra zdravé.

simsa

tak v podstate sme na rovnakom dni :) zatial to super drzis...len by som ta upozornila, ze v skrobovy den by sa nemala jest kukurica..ale tak ked ju tam uz mas, tak nevadi :) len nabuduce si na to davaj pozor :)..inac ked som kedysi tuto dietu drzala, tak som si robievala aj to, ze som si uvarila ryzu..kupila som si cervenu fazulu v konzerve..to som trochu podusila na panvici a zamiesala s tou ryzou..bolo to fajn, fazula pustila stavu, tak to nebolo suche :)

koalka

dnes mám škrobový deň :)
No ja mám na dnes navarenú ryžu s hraškom a kukuricou, takže v podstate také jednoduché rizoto.
Na raňajky som mala 1/2 grepu, 1 maličky pomaranč a mandarinku.

Neviem či to dodržiavam dobre, ale tak zasa ani som nemala v pláne to nejak silno stritkne dodžiavať.Radšej tak pozvoľne, nech mi to čo najdlhšie vydrží a nie po týždni to celé vzdať :)

Ale inak tie zemiaky a kyslá kapusta môžu byť super, mám rada oboje, to si tiež spravím :)

simsa

koala..az teraz som si precitala tvoje prispevky :) to je super, ze to mame podobne..co papas dneska? ja som si uvarila zemiaky v supke a k tomu kyslu kapustu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk