Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Helus

Val som rada,ze to beries sportovo.Hlavne ze nepriberas,a jes len same zdrave veci,napr:tvaroh+ orechy.Len ja sa tiez takto stravujem,a zial nic dole nejde,ale ani hore.Takze asi tak.Ale verim,ze telo sa umudri a pusti nieco dole.Ja mam 46 rokov,162 vysku,a vahu 69 kil.Pred 20 rokmi som mala 100 kil,a pred 2 rokmi,79.Ale chcela by som to dat dole na 62-65,ale nejde to.Ale nadej umiera posledna,a ja verim,ze raz to dotiahnem,kam chcem.

val:D

Presne tak, mne aj vadilo, ze som si nemohla davat mlieko do kavy, tych 10 dni som to striktne vydrzala, potom som zacala po troskach pridavat mliecka do kavicky a bolo, teraz v tejto knizke co mam je napriklad napisane ze mlieko su bielkoviny, co je teda dost logicke, ale ze smotana do kavy je uz neutralna skupina aj tvaroh aj acidko, co som bola dost prekvapena, tak uz som vymenila mliecko za maresi a som total spokojna, lebo co uplne najviac milujem su syry a sladkosti a tie sladkosti som zamenila za tvaroh s ovocim alebo horku cokoladu, cize celkom ok a k tomu orechy...hmmm mnam a toto je super :D Ale som zvedava ci sa dostavia vysledky...ale mozem ti este povedat ze aj ked porusim ze spapam vsetko nakopu ze sa vyslovene prezerem, ze tak radikalne nepriberam ako ked sa mi to stalo pri 90dnovej

Helus

val:D to o syre ked som citala,tak to je presne moj problem,aj ja som tak bola.Teraz si dam mliecne,a som spokojna,aj kazdy den.Milujem jogurty,cottage syr,a acidko,to je moje najoblubenejsie.A som dost ovocna,takze pri chlebovom dost ovocia zjem,doobeda.

Ja som si minuly tyzden kupila knizku delenej stravy, je tam veeela receptov ale nevarim podla nich, ja mam rada uplne obycajne veci, napriklad ked si urobim ryzu, hodim tam este brokolicu a hriby a tak to zjem, take vselijake kombinacie.Ja som si ju kupovala aby som vedela co s cim mozem kombinovat.A hlavne mi vyhovuje ked mozem pocas dna jest aj sacharidy aj bielkoviny, len musim dodrzat casovy odstup, co je menej narocne ako pri 90dnovke cakat na syr neviem kolko dni ked som mala nan chut.Ale je fakt ze pei 90dnovke isli kila rychlejsie prec....Dufam, ze pri tomto stravovani vydrzim a co to zhodim

Helus

val:d mas pravdu pri 90 dnovke,som aj ja bola obmedzena mam rada jogurty,a mliecne,a bol to trest,ze si nemozem dat,ked som mala na to chut.Mas nejaku stranku,odkial cerpas recepty,alebo len tak podla seba.Ak mas tak prosim ta hod ju sem pre inspiraciu.

Inak mne delena strava tiez pride rozumnejsia.....ked som bola na 90dnovke,tak som mala pocit velkej obmedzenosti,ale teraz som na delenej a je to ovela volnejsie,je fakt zee si aj viac doprajem,ale na cely zivot viac odporucam delenu stravu...

Džana

čaute kočky. Som tu opäť po veeeeľmi dlhom čase. Tiež som držala 90-dňovku a myslím, že už to je 3.rok, čo si ako-tak udržujem kilá. Vtedy som schudla 10kg a bola som nesmierne spokojná s výsledkom. Ale tento rok bol pre mňa dosť psychicky ťažký, takže som sa totálne na všetko vykašlala a nabrala som tých 10kg naspäť. Preto chcem zase s tým niečo robiť, ale neviem nájsť tú správnu motiváciu, neviem kde má začiatok ten nový štart :(
čo by ste mi kočky poradili? prípadne - je tu niekto, kto ešte rozmýšľa o začatí tejto diéty, že by sme začali spolu? A je vôbec teda opakovane účinná? lebo niečo som tu čítala, že na nejakú kočku to už vôbec nezaberá, hm?

jane31

Ahojte vsetky chudnuce baby,drzim 90-dnovku 22den a mam 4kg dole,dieta sa da zvladat v pohode,bez hladovania,len sa bojim toho 29dna ked sa pije len voda. Mate niektora uz tento za sebou? Ako to slo??? :-)

penaoliven

caute baby, dnes ma 14 den a 5 kg dole a musim povedat ze vobec to nie je take strasne.nemozem verit ze mam 5 kg dole uz to zacinam citit na obleceni.ako prve mi splaslo brucho znami si to hned vsimli.uz sa neviem dockat vysledku po 90 dnoch.aj keby co bolo vydrzim.citim sa ovela sebavedomejsia a to len zacinam.baby dajte sa na to aj ak varite pre rodinu nalozite si z toho co mate v danom dni.moj oblubeny je den s kolacikmi mnam.aj ovocny sa da v pohode prezit co som milo prekvapena.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk