Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

simsa

ahojte baby, tak ja sa tiez k vam pridavam, uz som zacala dneska :) mam 180 cm a 80.1 kg. chcela by som schudnut tak 15 kg.

laskonka24

kocky, tak mne bolo vcera velmi zle, az som sa triasla, tak som sa normalne najedla a od dnes zacala znova:)BLK dnom. Davala som si prilis male porcie + cvicim kazdy den hodinu a evidentne to mojmu telu nestacilo, tak sa zacalo branit. Dnes som si kupila osobnu vahu, ktora meria aj %tuku, vodu, hmotnost kosti, %svaloviny, tak je to pre mna velka motivacia:)
anicka-uzasne, tak si si dufam dala maskrtku aj za mna, ked mas uhlahydratovy:)

lejka

Ahojte dievcata tak aj ja som dnes zacala a pridavam sa k vam.Dufam,ze mozem aj ked chcem schudnut"iba" 4 kila.Tuto dietu som drzala od februara minuleho roku.Po skonceni som doteraz nepribrala ani kilo.Takze sa nemusite bat jojo efektu.

koalka

bobulaAA: sííílno držím packy a hlavne sem nezabudni písať, lebo ja sa to tu snažím oživiť a hlavne podporiť samu seba :D

Inak ja mám 180cm výšku a 80,7kg(dnes som sa vážila) váhu, a tvar postavy je hruška (bleee). A schudnúť by som chcela tak 10-15kg viac určite nie a zmeniť stravovacie návyky, ktoré síce nemám až tak zlé, ale skôr jem nepravidelne.
Dnes som mala 1deň-bielkovinový.
raňajky:1 jablčko, 1/2misky ananasu
obed: takú kuraciu rolku a cherry paradajočky a ešte 2krajce chlebika (čo som nejak zabudla, že som si mala dať len 1 :D)
večera:polovica to čo na obed a bez chleba
A zatiaľ som vypila tak 0,5l vody a 1l čaju. Ja som taká čajíková, hlavne zelený a biely a bez cukru. Ja nikdy necukrím nič navyše, čo je jeden z tých dobrých zvykov čo mám :)

hej ale asi tak cca pol hodky dozadu som zhrešila, sa dovalila mamča že višňova bonboniera, tak som si dala až 4 :DD a tak čo ma nezabije to ma posilní, nevzdávam sa :D

katarinchen

koalka: ranajky banan, pomaranc, jablko, lebo som rozjedena po sviatkoch a nechcem telo hned zošokovat, takze zo zaciatku budem viac, na obed rezen uhorka, paradajka a aj nejaky ten strucik cesnaku, kedze som chora...snad pomoze.
Hlavne nad tym netreba rozmyslat, ze co...proste maso jeden den, druhy zamiaky, fazula alebo ryza, treti cestoviny, pizza, pagac, vecer sladke, a stvrty den som s ovocim moc neprezila, tak som presla na zeleninu...nie je dobre aby ste boli hladne, mozno pri vacsich porciach ide vaha pomalsie dolu ale je trvacnejsia

lumka

tak som taka sklamana s obedom lebo mala som mat peceny pstruh,robil to moj svagor / sme u svagra/ a nedopadlo dobre, moj muz vravel aby som nejedla da sa povedat stara ryba.tak som si dala mlete maso v bolonskej omacke a kapustovo mrkvovy salat.dnes uz cestujem domov, neviem co si mam dat na veceru pomooooc

lumka

tak som taka sklamana s obedom lebo mala som mat peceny pstruh,robil to moj svagor / sme u svagra/ a nedopadlo dobre, moj muz vravel aby som nejedla da sa povedat stara ryba.tak som si dala mlete maso v bolonskej omacke a kapustovo mrkvovy salat.dnes uz cestujem domov, neviem co si mam dat na veceru pomooooc

koalka

Katarinchen: a čo si dnes jedla, alebo aký máš na dnes jedálniček.

Inak, ja som nedržala žiadnu diétu, skôr som vždy len nejak niečo obmedzila, zaradila pohyb a tak. Toto chcem tak vyskúšať či to niečo robí, lebo väčšinou čo čítam tak sú len pozitívne výsledky aj keď určite to dá zabrať.
A sama by som to nezvládla, takže bola by som rada, keby ste tu písali častejšie, nech ani jedna z nás na to nie je sama :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk