Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Katarinchen

Caute este raz, len som kusala ci mozem pisat bez registracie. Chcela by som povzbudit vsetky baby, ktore zacinaju prvykrat. Ja som tymto sposobom jedla od januara 2009 a krasne som schudla no skoro aj 10 kil, mala som okolo 68-9, tak ako teraz a po par mesiacoch uz 58-60. Po troch mesiacoch som zacala skoro normalne jest, vahu som si drzala este viac ako rok, no potom som sa prestala kontrolovat uplne, na veceru plne taniere, ziadne cvicenie, klasika a telo si povedalo dost a zacalo priberat. Uplna anarchia co sa tyka mojej pevnej vole. Tak som sa vypracovala zase, vsetko mi je male, lebo satnik som samozrejme zmenila.
Uz sa neviem dockat, vsetkym drzim palce a tesim sa na nase pekne sexi postavy. K.

koalka

to bol len príklad ten banán, ale skôr ma tak zaujímalo, že keĎ si dám ráno jablko, a potom ešte napr. misku nakrajaneho ananásu...
ale tak vyzerá to tak, že môžem teda zjesť ovocia koľko chcem ráno, ide o to že niečo zjesť musím :)
a môže to byť napr. aj kompót?

struhatko

koalka,nieje presná gramáž... možeš kombinovať ovocie aj ked banan sa neodporuca jesť.. ja som napriklad jedla na ráno len 1ks ovocia a schudla som.. je to vlastne len na tebe,či ti ráno chutí alebo nie.. aj ti chuti zjes aj dva kusy ovocia.... aj ti nechuti musis sa nutit aj do toho jedneho.. ale poviem ti nic sa nedeje schudnes aj tak aj tak :)

koalka

ahojte baby, tak ja dnes začínam. Mám ale takú otázočku, každý deň na ranajky sa papá ovocie, musia to byť vždy 2ks nejakého ovocia (môže byť aj viac?), alebo nejaka presná gramáž (pr. hrozno). Môžem zjesť aj 2rôzne kusy ovocia (napr. banán a jablko)

klicok

Moja segra držala tuto dietu pred rokom a pol cca. Schudla krasne - temer 20 kil. Dnes ma naspať temer 30. Ja som žiadnu dietu nedržala, schudla som racionalnou stravou a pohybom skoro 30 kg a vahu si držím bez problémov. Ja len toľko

Anička

Laskonka a všetky bacuľky,naozaj Laskonka dobre radí,že netreba doma mať nič ,čo človeka dráždi-napr.tie orechové len keď čítam o nich tak mám krče.Poraďte ako ten prvý týždeň vydržať.Som na sladké-dnes uhlohydráty-hurá.Nevážim sa ,lebo sa bojím či to vydržím.Keby to bolo také ľahké tak by nebolo obéznych...Prosím poraďte,povzbudzujte aj ja mýslím na Vás-dík-dík.Ano som hladná...

lumka

acerica aj je som tiez chora, hrdlo, nadcha,hlava a krize boze, neviem ako to zajtra zvladnem, hm
inak som planovala ze budem mat

ranajky= 2 jablka
obed´= pecena ryba a zelenina
a vyvar
vecera= polovica obedu

laskonka24

domcekZkarat-dokazes to!!! Prve dni su velmi kriticke!!! Ja som vecer mala chut na chipsy a sla som radsej spat:) treba sa vsetkeho pozbavovat, aby si nemala doma nic, co by Ta drazdilo...

domcekZkarat

ahojte ,dnes som zacala i ja a poprosim o povzbudenie lebo ma neeeeuveritelne drazdia vianocne kolaciky ......orechove rozky ,milujem ich ......jaj..... uz som ich schovala no z nejakeho dovodu sa chodim na ne pozerat :( :(
dnes rano som papala, len mango a pohar vody
na obed kuracie maso a celozrny chlieb
!!!!!!!tu je ta kriza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na vecer planujem to iste no chlieb si odpustim a samozrejme voda ,voda ,voda

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk