Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

laskonka24

koalka-ranajky 0,5 litra vody, za 15min 1 kivi, obed morcaci platok, ktory som oprazila na panvici bez oleja, na konci namocila do variaceho bujonu, zjedla so salatom a paradajkou, polka celozrnneho peciva, vypitie bujonu-precisti a vecera polka morcacieho platku so salatom, vypila som asi 2litre vody+0,5litra caju na chudnutie ochuteny stavou z polky citronu pred cvicenim

waleri

ja som vcera varila svieckovu,tak som mala meso s rozmixovanou zeleninou a vyvar bez chleba
dnes som obedovala fazulovu polievku so zeleninou
pijem prevarenu vodu s citronom a troskou medu,caje
na zajtra si uvarim spagety a olivovym olejom a bylinkam,alebo cestovinu s orechami a troskou medu
na internete som nasla tento napoj na chudnutie,200 ml caju mate,platok zazvoru,platok limetky,po vychladnuti pridame 1,5 lyzice limet stavy.Zajtra si kupim caj mate a vyskusam.
Pekne chudnutie....

koalka

ahojte baby, niektoré ste teda začali 1.1. iné sa na to dávame zajtra. Mohli by ste hodiť jedálniček, ktorý ste si naordinovali prvý deň :)

Cciccina

Po uraze a nasledne operaci kolena jsem nejprve po operaci pribrala 10kg a pote jeste pulrocnim pobytem v zahranici dalsich 10.Takze se ted uz na sebe nemuzu ani podivat,kdyz jsem byla zvykla na 58kg se kterymi jsem spokojena nebyla (co bych za ne ted dala :D) na sebe pri 78kg/168cm nemuzu ani podivat!Stahla jsem si knizku a zitra se zacina.No jsem zvedava!Drzte se!

acerica

no moj prvy den bol hrozny kedze som chora dostala som do seba len stavu z pomaranca jedneho a aj to som vyvratila. takze idem spinkat hladna :( super

laskonka24

tak ja mam 170cm, rano som mala 66,4, teraz 65,5kg, co je celkom fajn vysledok za 1den:) este si idem zacvicit, nech rovno aj spevnujem.
hlavne vela pite-voda zasyti a odplavi z tela skodliviny.
Anicka-ako sa Ti dari, nie si hladna?

Anička

Tak všetkým bacuľkám a aj ostatným čo nám držia prsty prajem veľa zdravia v novom roku.Verte všade kde čítam predsavzatia,tak práve chudnutie je najťažšie.Verím, že s Vašou podporou na fore na ktoré sa teším ,že čo je tu nové,dokážem aspoň trochu schudnúť,lebo vydržať bez sladkého to je pre mňa ťažké, bez podpory som slaboch,najmä,keď si mám sama variť.Dnes je teda prvý deň-skoro som vytiahla bežky,ale počasie sa zmenilo čo ma odradilo-vzájomne sa podporujme-ďakujem...

ogy

dobre, dobre, baby, ked uz inac nedate, pridam sa aj ja. sledujem toto forum uz dlhsiu dobu, dost ste sa odmlcali.....
moja segra schudla nenormalne pred par rokmi, po dvoch detoch. dobrych 15kg. ked som ju po dlhsej dobe uvidela, uplne iny clovek! vedela som ze to drzi, ale az taky vysledok???? ako dovi, stale som si nezvykla na jej nove telo. a to ani necvicila! nehovoriac, ze aj jej muz sa pridal a schudol super. ale nebudeme sa porovnavat s chlapmi, bo ti chudnu rychlejsie
ja ma 176cm a teraz 79kg. normal som zvykla mat tych 75-76kg, co pohoda, ja som nikdy nebola stihla. vzdy som bola krv a mlieko.....
tak drzim nam paste!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk