Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

waleri

Tak pridavam sa aj ja,dnesnym dnom.
Cislo na vahe hotova katastrofa,tak si prajme vela sil,aby sme odolali vsetkym nastraham a lakadlam.Citala som si prispevky aj z predchadzajucich rokov a boli zaujimave a motivujuce.
Dievcata,ozvite sa ako sa Vam dari.Vdaka.

struhatko

tak babenky posldný krat som spratala salat a ide sa do chudnutia!! :D
xerikax2-tuto dietu som drzala asi pred rokom schudla som tak ze mi vsetci zavideli... samozrejme nastal u mna jojo efekt-prečo? lebo som zaspala na vavrínoch a začala som sa prejedať... :/ :D a kedže som už zase jak vykrmené prasiatko je načase to zmeniť a začať ju znova držať :)) baby držte sa :)

laskonka24

podstatne je zacat cim skor:) ja uz mam nakupene potraviny na tyzden, dufam, ze to vydrzim viac ako 4dni ako minule:)

koalka

myslím si že je jedno či začneme zajtra alebo 3.1, hlavne nech začneme a nech sa nám to darí :)
takže baby veselý Silvester a šup šup do Nového roka s chuťou schudnúť a tešiť sa zo seba :))

lumka

fiha tu sa rozbehlo tesim sa s vami
ja zacnem od 3.1., lebo vtedy budem doma,keby som na silvestra bola doma urcite by som zacala prveho hm

pupavapupava

Aj ja sa pridavam od 3.1.2011
Meriam 168cm a 60 kg, nie je to az take hrozne, ale potrebujem nieco zhodit. Je tu niekto taky, kto je na tom podobne? Lebo nemozem sa asi porovnavat s babou 168 a 99kg, tej to pojde urcite lepsie dolu a potrebujem aj ja podporu, kedze nemam pevnu volu. pa

laskonka24

xerikax2-po tych 90 dnoch by si mala dalsich 90 dni mat taku udrziavacku, nemusis uz specialne jest, ale nesmies kazdy den jest vyprazane rezne s majonezovym salatom:)
Anicka-tak to bude uhlohydratovy den pre Teba vykupenim, vtedy sa moze sladke;)
hanička1929-jasne, ideme na to:)uz som si spravila jedalnicek na prvych 8dni, aby som si zajtra nakupila podlaa toho potraviny...
Kocky a kolko chcete schudnut? Date si dnes a zajtra este nejaku rozlucku s kalorickym jedlom?:)

Anička

laskonke ˇdakujem a poďme na tu dietu,lebo som závisla na sladké,mám obavy či to vydržím,ale s veľkou podporou na fore budem sa snažiť-držte sa všetky bacuľky-dokážeme to???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk