Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

laskonka24

super baby, som rada:)
Anicka-tu je pekna stranka o tej diete www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk
a knihu vo worde si mozte stiahnut na stranke uplne dole www.porada.sk
koalka-ono su to v podstate 4dni, ktore sa striedaju, takze uz nasledny tyzden by ti to nesedelo;) najlepsie sa to pocita od 1.

koalka

myslím si, že najlepšie by bolo začať 3.1 keďže je to pondelok a najlepšie sa budú počítať dni. Aj keď 1.1 je zasa také krajšie no nie, začiatok roka :DD
Baby prídávam sa tiež :)

Anička

Ahojte aj ja sa chcem pridať od 1.1. chudnúť,ale prosím kde tú 90-dňovu dietu najdem-prosím poradiť aby som to stíhla.

laskonka24

akurat som nasla toto forum, ked som hladala o 90dnovke informacie:), lebo chcem zacat tiez 1.1. prida sa este niekto?

acerica

no tak ja zacinam od 1.1.2011 zacala by som aj hned ale silvester je za dverami a bude to jeden velky osial :D a aspon mam predsavzatie a budu sa lahsie ratat dni... myslim ze sa na novy rok rozprudi debata tak to byva :))) uz som velakrat zacinala a posrala to stale tak hadam to uz pojde. vaha je hrozna k 168cm/98kg. takze mam co robit...a poviem vam aj sa tesim 30kg pojde prec! aj ked som si vedoma ze to nepojde hned :-) a ze ziadne zazraky sa diat nebudu. tak zatial caute baby ohlasim sa o par dni

shenley

Je fajn vidiet, ze to tu znova zije... Pridam sa tiez, ale este som na dovolenke.... lol

Tak teda dotoho... Drzim palce,
xo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk