Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

katarina75

ahojte ja som už raz tuto dietu držala schudla som 30kil a teraz som sa na to dala dnes znova potrebujem dat dole ešte 15kil

andy001

Ahojte, ja som po diete asi 4 roky a schudla som 12kg, zo 75,5 na 63,5. Dnes rano som mala 64,6kg, takze ziaden jojo efekt. nedajte sa odradit a drzim palce!

lala :)

Ahojte, tak ja som dnes začala..na raňajky som mala postruhane jablka s mrkvou a citronom :) ... a na obed bude improvizácia rodinka bude mať sviečkovu s knedlou a ja teda iba sviečkovu...ale od zajtra si budem poctivo varit.
A idem sa ešte odvažiť a odmerat...to bude hrôzaaaaaaa :(

lala :)

Idem s vami od zajtra :) ...už mam toho dosť, musim so sebou niečo robit...a budem aj cvičit... od zatra pišem každy den ako mi to ide...dufam, ža aj vy budete pisat, tak to ide lahšie...držte sa :)

ninocka.a.a

Ahojte kocky, ja som s dietou zacala v pondelok, dnes mam uhlohydraty a verim, ze zvladnem vsetkych 90 dni a potom aj dalsich 90..=) velmi mi pomaha, ze mam s kym o tom porozpravat, vymenit recepty a tak, zacala som to drzat, lebo kamaratka s tym krasne schudla, tak som si povedala, ze ked to dokaze ona, preco nie aj ja?!>.=))

andrey

ahojte kocky, ja som schudol 23 kg, bez tyrania, a nezmyselneho spomalovania metabolizmu ako sa tak deje aj pri tejto diete, coho nasledkom je to, co velmi dobre pozname - JOJO. kto sa chce poradit, kludne nech mi napise na email. ahojte

blond blond

čaute dietárky :)
tak idem do toho s vami,len teraz mám teplotu a chrípku,bolo by vhodne počkať kym som fit a idem na to)) pridám k tomu zumbu čo je tak populárna :)
ako vam to ide kilečká??? zaujíma ma to

20mirusik20

ahojte,ja držím túto diétu už druhý krát,dnes sú to 4 dni a zatiaľ som schudla 2 kilá, ale riadim sa presne knihou
fakt odporúčam
pa pa :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk