Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

miska84

Ahoj blond blond,

zla skusenost nie je, ja ked som to pred dvoma ci troma rokmi drzala...schudla som za nejaky mesiac a pol to co som chcela, dalej som sa nepohla, ale to som pri vyske 175 mala nejakych 61 kil a dalej ma to nepustilo, resp len velmi pomaly, to znamena - teda ja si myslim - ze telo ma tiez asi nejaky limit, do ktoreho schudnes v pohode a potom je to uz tazsie a musis zacat napr kombinovat aj s cvicenim...
takze si myslim, ze aj ked budes drzat len dva mesiace a schudnes nemusis uplne dokoncit, aspon ja som nie, a jojo efekt neprisiel, kedze som sa stravovala normalne a neprejedala sa...
tak sa drzte a piiiiiiiiste

blond blond

hojte holky..
tuším idem do toho s vami..chcem schudnúť tak 8kg stačí...
máte aj nejakú extra zlú skúsenosť? lebo ja som to kedysi držala a chudla,no po dvoch mesiacoch som sa na to vykašlala lebo sa mi chudnutie stoplo...
píšte

miska84

CAute, tak ja mam dnes 12 den, papam ovocie... zatial vaha sa mi pohla len o pol kila, ale asi to teraz necham tak a zvazim sa az na ten 29 den.
Baby ako vam to ide, ja chcem schudnut nejakych 6 kil...preto mi to ide asi tak tazko...ale drzim sa, sem tam sa stane ze porusim, ale len taku drobnost. Ked sa chce tak sa da, ja som ju uz raz drzala, a zvladla som to, tak musim aj teraz...

drzte sa babulky... dnes musim zvladnnut ten ovocny den..uf uf ;-)

leaaa

Sasshika, drzim palce...no ono je to tak, nielen schudnut, ale hlavne si potom vahu udrzat a rozmyslat pri tom jedeni....poznam to tiez...ja som dnes na 5 dni, zatial mam dole 2 kg, som happy, este 8-10 a budem veeelmo spokojna.

sasshika

ahojte, ja som pred dvomi rokmi pri tejto diete schudla 20 kilo uplne super citila som sa ako iny clovek, bohuzial ked som skoncila som sa bezhlavo zase pustila do jedenia vsetkeho a pribrala som naspat...... teraz som sa do nej pustila znova.... mam deviaty den, zatial pohoda a treba verit..... a byt odhodlany....drzim vam palce =D

miska84

Ahoj, ja som s dietou zacala minuly tyzden... dnes mam druhy cestovinovy den, zajtra ovocnickovia :-D tak ak chces mozme preberat tieto veci splu ;-)

Vkunova

ahojte.od zajtra začinam s dietou.len som chcela ci aj niekto začína tiež?mohli by sme sa navzajom podporovať,porozpravať skusenosti atd.ďakujeeem.

myska-hryzka

Ahojte baby,

ja som s touto dietou chudla pred dvoma rokmi v lete. Myslim si, ze s ato da v pohode zvladnut, ak to naozaj chcete...sice je pravda ze v lete je to asi jednoduchsie, ale ani teraz nie je zly cas. Schudla som 7 kil. a potom sa to zastavilo. drzala som ju cca dva mesiace, a samozrejme som to aj porusila. Pri vyske 175 cm som mala cca 70 kil, schudla som na 63 a potom to este trosku zislo dole. Ja som jojo efekt nemala, teraz sa sice chystam dietu opet drzat, ale viem preco som pribrala po dvoch rokoch, lebo som sa prestala hybat ako som dovtedy bola zvyknuta a jedla som viac ako dovtedy.

Baby, ak sa nebudete po diete prejedat, ale jest normalne s troskou pohybu, spet nepriberiete.
Drzim palce vsetkym.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk