Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Futuristka2

Ahoj Jenis:)Ja som schudla 12kg a môj jedálniček bol asi taký raňajky- cereálie s mliekom, svačina-jogurt/ovocie/cerealne tyčinka BonaVita(je najlepsia), obed- hocico co bolo navarene proste na obed som sa neobmedzovala aj ked vyprazane a tazke jedla nemusim, olovrant-jogurt nizkotucny, a vecera cottage alebo nejaka zeleninka...drzim palce aby sa ti podarilo schudnut na vytuzenu vahu

Jenis

Ahojte, kedze som uzivala HAK, tak som z nej pribrala. Od dnesneho dna som sa rozhodla schudnut (momentalna vaha 57 kg.) Motivaciou k chudnutiu je kupena uplne nova digitalna vaha, ktora vazi hmotnost,podiel tuhu, vody a svalov v tele.
Budem sa snazit obmedzit sladke a dodrziavat prisun kJ plus ak zvysi nejaky cas tak na pohybovu aktivitu.
Viete mi poradit co papkate na ranajky, obed a vecer, ked chcete zredukovat svoju vahu aspon o 7 kg?
Vdaka za vase nazory.
Pekny vecer :)

dominika000

Miska Siska ano je to fajn ze jes ovocie na ranajky,ale uvedom si ze po diete ked zacnes jest normalne (neda sa jest cely zivot na ranajky len ovocie) tak priberies :-( ved to sa ti to ovocie musi aj s protivit ked ho budes stale jedavat na ranaky ako keby na silu

Miška Šiška

zdravim:) tato dieta je super. nikdy som si nemyslela, ze budem mat tak pevnu volu. uplne v pohode sa to da zvladat aj s cvicenim. zatial som nic neporusila a kila idu dole:)
neviem uz kto tu pisal o tej zmene ranajok. ovocie ma vysoku energeticku hodnotu,pretoze obsahuje vela cukru. takze trebars dve jablka alebo marhule su na dopoludnie akurat. aj z toho hladiska, ze cukor, sacharidy sa maju prijimat dopoludnia. pri diete je super ananas, kiwi alebo grap. ananas je super si dat na veceru vo vitaminovy den, pretoze "poziera" tuky.
tak sa drzte kocky. idem zbastit veceru:)))

snaziva

baby, ja posieram vsetko co sa len da...uz som bola na 73 kg, a dnes o kilo a pol viac...zerem vsetko co mi pride pod ruku..neviem, ci idem kramy dostat alebo co, ale stale nemam dost..sakra..uplne som vysla z toho predosleho tempa...:((((

sandysue

ahojte :) ja som sa rozhodla od zajtra zacat s touto dietkou....radsej poviem zdravsim stravovanim :) nejako som sa rozpapkala a aj na váhe to vidno. Nikdy som nebola ako prútik, ale tých 10kg by bolo vhodné zhodiť :D aj pre moje zdravie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk