Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

dominika000

Podla mna by ta 90 dnova moze byt ok,hlavne ak sa clovek po nej zmeni a zacne zdravo jest.Jednoducho si zvykne na urcity rezim a ten bude dodrziavat,ale co takto zmena?ja by som pozmenila ranajky,pocula som,ze ked clovek vyradi chceba,tak po case zcne priberat..preto by som ranajky pozmenila,pretoze aj chce clovek cely den vydrzat tak musi sa na ranajky najest..napr. krajec tmaveho chlebika,platok dusenej sunky a kopa zeleninky..hm?? a zvysok tak ako to ma byt,ale tie ranajky by som urcite zmenila.ale napriklad taky vodny den ma podla mna svoj zmysel,je to taky ako keby ocistny den..

waleri

dochudli sme????????????No, nie je to jednoduche,da to zabrat a preto klobuk dolu pred tymi,ktori to dokazali.
Neviem sa rozbehnut,skoda a taaaaaaaak hrozne tie kila potrebujem dat dolu.
pa

pomolcka

Ahojte, ja som zacala 10.9. Dnes je to dva tyzdne a mam 2 kg dole. Prehresky su u mna kazdy den - nejako to vecer nezvladam a chrumem mandle s hrozienkami :) Samozrejme po osmej pri telke.
No zatial nevzdavam. Este 3 kg a staci mi, som tam, kde pred porodom :)

ReginaPhalange

Ahoj snaziva,

za mesiac a pol mam 4.5kg dole. Tiez sa mi to zastavilo, ale nehladujem, takze mi tato dieta nerobi problem. Akurat, ze mavam teraz vanu plnu vlasov, takze si budem musiet zohnat dake vitaminy....

snaziva

caute baby

ste sa nejak postracali vsetky.:)

ja ani neviem, ktory den mam, som to prestala pocitat....ale tipujem, ze asi okolo 50tky...vaha zatial 73.5kg. Sa mi to nejak zastavilo..ale neva...ked si predstavim, ze este pred nedavnom mala 84.5....A momentalne som chora jak pes, tak ani mi moc nechuti..hoci sa priznam, ze prehresky su u mna na takmer kazdonennom poriadku.no a co..vy ste ako na tom?

Miška Šiška

ahojte...vela som si citala o tejto diete a zajtra zacinam...dnes som mala pripravny den :D drzte palce :)) nechysta sa niekto zacat zajtra, aby som mala nejaku podporu? :D

sushhi

Obdivujem vás čo dokážete držať 90 dňovku. Myslím si však že zdravou stravou a cvičením by to išlo dole rovnako rýchlo ak nie rýchlejšie, ale čo je hlavné NASTÁLO.
P.S: Na raňajky samé ovocie?? Sa vám žlčník poďakuje

lienka 00

no,tak mam uz tyzden za sebou,,je mi fajn,ale fuuuuuha,vcera vecer ma uz napadla velmi zla myslienka,ze s tym skoncim a daaam si daco fajneho :D uz nechýbalo vela a uz by som bola tam,kde nechcem,,,,ale premohla som sa,musim tu chodit kazdy den,aby ma to nepreslo,lebo tazko sa mi odolava chutnym jedlam,co doma rozvoniavaju :D schudla som uz 2 kilecka,tak som z toho stastna,este take 4 a budem cela happy :)dufam,ze to pojde rychlo :)

arana

bzzz veru skus ist za lekarkou aby ta poslala so stitnou zlazou mozno je problem inde...teda urccite je niekde zdravotny problem ked to nejde dole aj ked mas upravenu sptravu cvicis a este k tomu priberas...mozno ti nasadia lieky a schudnes aj bez diety ako moja znama co mala tiez taky problem...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk