Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

newsted

Ahojte bojovnicky, ja som zhodil 21 kg a stale pokracujem, viem pomoct, ak chcete ozvite sa mi na newsted(zavinac)azet.sk

bzzz

Baby, vazne, ja neprehanam, kludne si precitajte forum 90 dnova od 2.2.2010, tu temu som zalozila ja, a tam sme si pisal s babami uplne vsetko, ja vazen neviem po prvom mesiaci som mala dole 7kg, po druhom 4 kg, a po tretom 2 kg, mala som par dni pauzu, a pokracovala som, na dalej, pravidelne cvicim, takmer kazdy den, beh, korcule, aerobic, kangoo jumps, k2, stepper, proste vsetko, a teraz zas mam o 8 kg viac, a pritom som este aj tyzdennu ocistnu kuru mala, tak nechapem :(

snehovavlock

ja si davam pravidelne na ranajky jablka,ci uz cerstve,alebo susene...zasytia a nie su kaloricke-odporucam...a neboj,5kg mas raz dva dole,urcite schudnes aj viac nez len 5 kg :-D

lienka 00

ahoojte :) tak ja mám za sebou 4.deň, dnes som na bielkovinovom a musím povedať, že sa cítim oveľa lepšie ako pred tým, než som s tým začala..Dúfam, že sa mi podarí zhodiť aspon tých 5 kíl, lebo to mi akurát tak stačí...budeť Vám dávať vedieť :)...a ešte chcem poradiť, sú dobré jablká na raňajky? Lebo som niekde čítala, že niesú veľmi vhodné, tak neviem...

snehovavlock

to sa mi nechce verit,ze si tolko pribrala!!!....ja mam dnes 8.den-ovocny..zajtra sa chcem rano prvy krat odvazit,budem vam hned referovat co a ako.....ako sa dari vam baby?

snaziva

bzz

to myslis vazne? sa mi to nechce verit..nemas len pokazenu vahu????? ved a to si sa priebezne nevazila? nepocitila si ziadne postupne priberanie? Hlavne nezufaj, vsetko bude ako ma a kila pojdu dole!!!!!

bzzz

no viete co, dnes som sa po mesiaci odvazila, a skoro som sa rozplakala, ja mam o 8kg viac, teda aby ste boli v obraze : 2.2.2010 som mala 90 kg, vtedy som zacala 90dnovku, po uplynuti som mala 76, a teda ja v tom pokracujem aj na dalej,ale to som tu uz pisala, ze som mala iba par dni pauzu, a dnes ked som sa vazila som mala 84kg :( ja mam depku jak nikdy predtym, vazne neviem, stravujem sa zdravo, cvicim 5-6x do tyzdna, tak kde je problem :( som zufala :(

milchi

Ahojte všetci,ja mám dnes prvý deň.Začala som raňajkami a to dvomi pomarančmi,na obed si varim kuracie prsia,salat a ktomu krajec chleba.Myslím,že mi neustále varenie pojde na nervy ale musím to vydržať.Držte mi palce :)

dafitcentrum

JE TO HLUPOST podla mna...mamka tu 90dnovu dietu skusala a akurat ma teraz zdravotne problemy....

dafitcentrum.eu

spalovac tukov + pohyb ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk