Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

Laura 0

Ahojte baby.
Ja dnea mam 5 deň. Dietku drzim prvy krat. Len by som mala jeden dotaz. Mam knihu idem podla nej. Recepty musim dodrziavat podla nej. Alebo staci len ked dobrziavam dane 4 dni : bielkovinovy, skrobovy, uhlohydratovy a vitaminovy. A recepty si mozem zamienat samozremne podla dni. Dakujem

magnum

schudnúť sa dá aj bez diéty a radikálne chudnutie nie je vhodné.Skúste schudnúť inač.Blížšie na magnumkompozitum závinač gmail bodka com.A funguje to.

lamborginka

kacena /ahoj ja by som tiez sla do toho s tebou len,,,neboli dobre ohlasy na 90dnovku ktora sa drzi po druhy krat,,,ja som schudla stoutooo dietkou 16kg len kilecka sa po dvoch rokoch trosku splhaju spat a co som citalaa baby co ju drzali druhy krat po case opat...vobec na nich dieta nereagovala ajj ked poctivo dodrziavali kazdy list z tejto knihy,,,neviem cim to je ,,,ale skusila by som opat,,,)nepocula si nic o tom????drzim palce je to fajn dietka,,,bez hladovania ,,,ja osm ju drzala aj bez ovocneho dna a kg sli dolu

kačena

mery.. tak najdi si na nete 90dnova dietka a najdes tam vsetko o nej, este aj co nechces... :) lebo zbytocne ti tu budem vypisovat... Nuz, ja mam za sebou prvy ovocny den, a dnes mam bielkoviny a uz jedno kilecko poslo :) ale myslim si ze je to aj tym optimizmom a vierou ktoru mam, ze sa to podarii.. tak hybaj :)

kačena

ahojte babule, tak ja som sa odhodlala zacat opat dneska tuto dietku, drzala som ju uz pred pol rokom, prvy mesiac striktne ostatne dva len tak lightovo, a schudla som 10 kileciek..a teraz by bodlo este aspon 6dat dole.. takze niektora na podporovanie sa najde? :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk