Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

arana

baby ako? ja kramy a chute take mam ze koniec...zezerem aj potkana :D este k tomu prsi ani von sa nechce...vcera som si vypila dajaky rumik dajaku medovinku ach ach :D tie jarmoky jarmoky....ale odolala som klobaskam a inym mnamkam :) dnes UH tak asi cestovinky celozrnne uvarim...a na vacer nieco sladke :)) mmmm

snehovavlock

baby dnes mam 5.de.-mala som mat masko,no kedze som az teraz dosla po celom dni domov,stihla som zjest len 1 baban..nic insie....navyse jedna sprava u lekara ma zaskocila,takze absolutne ziadna chut..zajtra si planujem zenmiaciky s oprazenou cibulkou spravit..mnam :-D..akos a vy drzite?

snaziva

nuz, ja dnes ovocie uspesne zvladla...teda pokial nezaspim, tak este nic nie je uspesne..:)..snad to uz vydrzim...na zajtra mam zeleninovy salat s udenym tofu a kaiserku. tesim sa velmi.
dobru noc damy.

arana

akatarinka po 90 dnoch by sa ti mal zmenit metabolizmus. Preto je to tak...

bzzz hanba prejde rychlo ked sa vratis do starych kolaji :)) stale depka?

snehovavlocka super len tak dalej :-)

ja dnes palacinky a na veceru neviem zatial hladna niesom tak to neriesim :))) zajtra vitaminky jojoj bojim ze nezvladnem....

akatarinka

baby, ako dlho ste držali túto diétu a koľko ste schudli? musím dodržať tých 90 dní, alebo môžem aj menej?

bzzz

snaziva, ja som mala mini stepper, a vpriebehu tyzdna som ho znicila :D
ja som teraz zhresila, tri dni som len jedla a jedla :( hanbim sa :(

snehovavlock

baby,dnes som stastlivo zvladla 1.den,dala som si biele tofu,zajtra zemiaciky take s cibulkou..mnam!...a v utorok pizza :-D...

zidulka

Ahojte dievčatá. Dieta je super ale len ked sa robí zdravo. Dodáte telu všetky potrebné výživné látky ktoré potrebuje a tá váha pojde dole ani nebudete vedieť ako.Hlavne treba dbať na to aby ste telo nezaťažili a drasticky ho nešokovali. Ak chcete viac info zidulka1@azet.sk
Mne to zabralo a hlavne od kedy som začala som schudla každý mesiac 4 kg. Po porode som musela zhodiť 25 kg čo bolo kruté. Teraz si váhu udržiavam a aj ked som tehotná znovu moje zväčšenie vidno len na brušku a nikde inde. Cítim sa skvele.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk