Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

akatarinka

ahojte baby...tak ja zajtra začínam....chcela by som ešte popri tom začať chodiť na zumbu...niekde v BA....tak ak by sa niektorá chcela pridať, budem len rada:)
chudnutiu zdar!

lolla

arana tiez si robievam to masko v sacku a myslim ze to je ok, kedze sa tam nepridava ziadny olej ani tuk:) akuat vcera som to mala so salatikom mnam mnam:)

arana

caute baby mala som narocny tyzden-dva tak musim povedat ze som papala aj to co som nemala ale snazila som sa aspon tak aby som nepribrala tak mi vaha stoji...uz je lepsie par dni tak uz sa stravujem tak ako mam aspon ze som nenabrala spat co som uz dala dole. len mi je luto ze mi prislo take obdobie, hadam sa mi to uz nestane... dnes mam skroby tak mam sosovicovu polievku. Ozaj baby co poviete na tie magy napady sackove? ja som si tak vcera robila kuracinu na bilinkach. Myslite ze to vadi take dao pouzivat? pecie sa to bez tuku len vo vlastnej stave co pusti nieje tak suche masko co vy na to? Mne to tak viacej chutilo ako ked si len tak uvarim a zapeciem maso...

snaziva

ahojte vsetky:)

tak ja dnes vaha 75 kg..ide to uz pomalinky, ale nevadii...dnas mam uhlohydraty. premyslim este, co si ukuchtim, ale asi pizzu..

Inak uvazujem nad kupou steppera. Osvedcil sa niekomu? Zacala som tak trochu poskakovat na mieste, nieco ako "beh" namieste, ale neviem do akej miery to je efetivne, vydrzim tak 20 minut...nie som moc na outdoorove behanie:)...Tak preto ten stepper...je spratny a cenovo dostupny. Ma s nim niektora nejake vysledky?

Drzte sa.pa

racica1

ahojte dievcata,

bzzz, orbitrek som nekupovala novy, ale uz pouzivany cez net. ale je velmi zachovaly. dala som zan 90€ a naozaj ma bavi cvicenie na tom. dolezite je najma dodrziavat 70% maximalnej tepovej frekvencie, pri ktorej sa najlepsie palia tuky.
ak nevies, ci by ta to bavilo, chod do posilky, kde ho maju a vyskusaj si cvicenie na nom, podla toho uvidis, ci by ta to bavilo. pre mna je to super, kukam telku, cvicim si a ani neviem, ako mi ubehne 40 min. - proste super.

baby, tento treti mesiac diety som sa rozhodla vypustit vitaminove dni, tak vam dam potom vediet, co a ako :o)

drzte sa, papa

Lenuš

ahojte, ja idem zajtra na 10ty den, zatial sa drzim, no aj ked s malinkymi prehreskami, napr. dnes som mala bielkovinovy, mala som mäso na obed a kapustový šalát s bielym bio jogurtom, no potom som si dala este maly pribinacik, mala som strasnu chut na sladke, tak som si ho dala, no ale ved to je bielkovina :-) brala som to tak :) no a po 7 dnoch som mala 2 kilecka dolu :) dufam, ze to tak pojde aj dalej.

bzzz

Tak ako baby? ja som dnes mala prehresok, dnes som mala UH den, rano banan, na obed cestoviny, olovrant pomarc, vecera 1 krupicova kasa, a a potom este 2 zakusky, a o 21 hod som sa napchavla so slanym,nemozem zato ach jaj, ale sa musim pochvalit ze som stihla uz tento tyzden trikrat aerobic, K2 a aj kangoo jumps :) a aj zajtra idem cvicit , uz sa tesim, vsetko ma boli a je to super pocit :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk