Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

pierina

racica1 velmi nejem pecivo, mozno som mala za celý mesiac 3x celozrnú žemľu. Dievčatá neviete mi poradiť, môžem vymeniť ovocný a cestovinový deň. Alebo radšej porušiť ovocný.Ďakujem

bzzz

racica1 kde si si kupovala orbitrek??? uvazujem, nad nim.. ale neviem, lebo mala som doma stepper som ho uplne znicila, a zvycajne ja chodievam na aerobic, K2, kangoo jumps , ci behat alebo na korcule kedy ako...teda, neviem, ci by som si ho oblubila..neviem, ach to je dilema, a hlavne teraz ma v praci povysili,tak to vidim na tyzdenne sluzobky, ci vlastne tak mam do toho investovat ci nie , len dufam ze ked budem vkuse na ceste ze vzdy bude po ruke daake fitko / a dufam ze si ho coskoro aj oblubim / bo bez sportu umreeeem :(

racica1

ahojte baby,

evasa, reginaPhalange, obe mate super vysledok, gratulujem.

pierina, jes aj pecivo, alebo nie? lebo v knihe sa pise, ze ak chces schudnut viac, tak pecivo treba vysadit. hlavne bojuj dalej, potrebuje sa ti nastartovat metabolizmus a ono to pekne pojde,

ja som dnes na 64. dni, chcela by som este tento posledny mesiac zhodit 3 kg a budem spokojna. kupila som si orbitrek a zacala som cvicit kazdy den. Teda poviem vam, vobec som netusila, ze sa da pri tom tak fajne zapotit a zacvicit. vyhovuje mi to ovela viac ako posilka, hlavne z casoveho hladiska. je to fakt super cvicenie. a pri dodrziavani spravnej tepovej frekvencie ide tuk pekne dole :o)

drzte sa vsetky!

Jennifer1111

čaute baby ja chcem zajtra začať s dietkou tak dufam že mi to pojde..držím Vám palce aj sebe samozrejme :-)

haluz1

ahojte..tak ja mam dolu necele kilo..tiez sa mi to zda akosi malo..lebo ked som ju drzala kedysi tak som mala skoro dve za takyto cas..ale tak co..aj to je nieco :) drzte sa

lolla

pierina ja takisto, mam za sebou 11 dni a dnes rano som sa vazila a len 2,5kg.. ako nie je to az tak strasne malo ale prvykrat ked som drzala tuto dietu tak som mala za tyzden 4 kg dole.. prehresok som mala len 1 a to vcera inak sa drzim, takmer kazdy den cvicim aj tak to zlieza pomaly:( predtym som dokonca chudla z ovela nizsej vahy:(

pierina

Ahojte. Ja mám po vodovom dni dole len 3kg. Je to veľmi málo, neviem kde robím chybu. Túto diétu držím už druhý krát. Vtedy som schudla 15kg a teraz tak málo. Snažím sa ju dodržiavať ale mám aj prehrešky. Poraďte ako to trošku zrýchliť. Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk